ebook Siskele - audiobook
3.84 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 21)

Siskele - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 7.00
Audiobook - najniższa cena: 42.31
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
42.31 zł Lub 38.08 zł
42.41 zł Lub 38.17 zł
49.90 zł
42.44 zł
49.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Położone w głębi fiordów Dalekiej Północy Siskele jest miejscem pełnym mrocznej magii. W oczach przybyszów ze świata zewnętrznego mieszkańcy osady wydają się nie w pełni być ludźmi. Morski rozbitek, porzucona przez rodziców dziewczyna i młody chłopak próbują, każde na swój sposób, zrozumieć zasady panujące w tym miejscu.

Centrum dziwnych wydarzeń jest latarnia morska, której nie ma na żadnej z map. Stoi na wysuniętym w morze cyplu i nie wiadomo, kogo ma swoim światłem ostrzegać, lub przed czym chronić.

Siskele jest to powieść z nurtu realizmu magicznego.

Bartłomiej Biesiekirski – rysownik, animator i pisarz. Od lat pracuje przy tworzeniu znanych polskich gier wideo. Swojego czasu stały uczestnik Międzynarodowego Festiwalu Komiksu w Łodzi. Autor opowiadań publikowanych w prasie i na portalach literackich, w tym również nagradzanych. Nagrodzony udziałem w Międzynarodowym Festiwalu Kryminału we Wrocławiu za opowiadanie TLK Olsztyn-Wrocław.

Lektor: Marcin Popczyński

Siskele - audiobook od Bartłomiej Biesiekirski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć