ebook Kościoła nie ma. Wspomnienia po seminarium
2.85 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Kościoła nie ma. Wspomnienia po seminarium
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.28
wciąż za drogo?
27.28 zł Lub 24.55 zł
-19% 28.72 zł Lub 25.85 zł
35.90 zł
35.90 zł
25.13 zł
28.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Robert Samborski po bestsellerowym ebooku „Sakrament obłudy”, w którym opisał pobyt w seminarium duchownym, tym razem rozlicza się z późniejszym okresem, kiedy wyrzucony z diakonatu, wciąż miał nadzieję na przywrócenie i otrzymanie święceń.

„Nie jest żadnym dla mnie usprawiedliwieniem to, że byłem tylko diakonem na przetrzymaniu i musiałem się grzecznie zachowywać w nadziei na powrót do łask i otrzymanie święceń. Bo w głębi duszy czułem, że to nie ma sensu i że żadnych święceń nigdy nie będzie” – pisze autor w bezkompromisowym rozliczeniu z własną przeszłością.

Czy można wyzwolić się spod władzy Kościoła? Szczególnie w sytuacji, gdy było się jego częścią i korzystało z przysługujących księżom przywilejów?
Robert Samborski po bestsellerowym ebooku „Sakrament obłudy”, w którym opisał pobyt w seminarium duchownym, tym razem rozlicza się z późniejszym okresem, kiedy wyrzucony z diakonatu, wciąż miał nadzieję na przywrócenie i otrzymanie święceń. Sytuacja zawieszenia okazała się destrukcyjna, ale i zbawienna. Zmusiła do znalezienia siły, by stawić czoło świeckiemu życiu.

Kościoła nie ma. Wspomnienia po seminarium od Robert Samborski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć