ebook Siła protektora
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 110)

Siła protektora
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 35.69
wciąż za drogo?
35.69 złpremium: 21.41 zł Lub 21.41 zł
41.18 zł
43.92 zł Lub 39.53 zł
49.90 zł
52.16 zł Lub 46.94 zł
38.43 zł
42.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Piękny dzień na wojnę

Kiedy świat śmiertelników powoli pogrąża się w boskim chaosie, Alexandria Andros musi poradzić sobie z doznaną porażką, przez którą wątpi, by ta wojna kiedykolwiek dobiegła końca.

Wspaniały Aiden St. Delphi towarzyszy jej w podróży w głąb Zaświatów. Para, na drodze której co rusz pojawiają się nowe przeszkody, musi zaufać śmiertelnemu wrogowi i uwolnić najniebezpieczniejszego boga wszech czasów.

W oszałamiającej, pełnej akcji książce, stanowiącej kulminację serii Covenant, Alex przyjdzie zmierzyć się ze straszliwą decyzją: pozwolić na zniszczenie wszystkich i wszystkiego, co kocha... lub zgładzić samą siebie.

Niesamowita. Wciągająca. Pełna akcji. Siła protektora jest epickim zakończeniem przygód Alex. Miłość, szczęście, smutek i poświęcenie. Przekonaj się, co ty byłbyś w stanie oddać za wygraną wojnę. Agnieszka Wójcik, @magical_daily

Siła protektora od Jennifer L. Armentrout możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć