ebook Bezsenność w Tokio
3.93 / 5.00 (liczba ocen: 5652)

Bezsenność w Tokio
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 12.99
Audiobook - najniższa cena: 26.39
Virtualo#Cyber Monday
Virtualo#Cyber Monday
-27% 12.99 zł
Inne proponowane

Marcin Bruczkowski wyjechał do Japonii na rok, a został na dziesięć lat. Jak twierdzi, zatrzymała go tam miłość do japońskiego piwa i łaźni koedukacyjnych. Jego pierwsza powieść, „Bezsenność w Tokio”, stała się natychmiastowym bestsellerem.

Bezsenność w Tokio od Marcin Bruczkowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Wciągająca i ciekawa książka- niesamowite spojrzenie na Japonię oczami europejczyka którym musi odnaleźć siebie w nowej nieznanej kulturze.

 • Awatar

  10 lat z życia cudzoziemca w Japonii. Świetna lektura i (mimowolnie) poradnik jak poruszać się po całkowicie odmiennym nam kulturowo kraju. Pozycja w Polsce o statusie kultowym, więc nie warto tu powtarzać zamieszczanych wszędzie mega-pozytywnych komentarzy. MUST READ ! Warto dodać, że tytuł często pojawia się w promocjach "9,90"

 • Awatar

  Japonia widziana oczami gajdzina i w dodatku Polaka. Można dowiedzieć się dużo ciekawostek o życiu Japończyków. Mnie wyleczyła z fascynacji Japonią ;)

 • Awatar

  Widząc ten tytuł, pomyślałem, że jest to jedna z tych książek do których nie będę podchodził :) ale jeden ze znajomych wspomniał, że warto pochylić się nad książką.
  Po upolowaniu jej za 9,90 zł doszedłem do wniosku, że warto by było zapłacić za nią nawet normalną cenę gdybym wiedział, że jest tak fajnie napisana i pokazuje kulisy mieszkania w Tokio.

Warto zerknąć