ebook Uratuj kotka! Ostatnia książka o pisaniu, jaką przeczytasz
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 16759)

Uratuj kotka! Ostatnia książka o pisaniu, jaką przeczytasz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.00
wciąż za drogo?
26.00 zł Lub 23.40 zł
-11% 29.90 zł
33.99 zł Lub 30.59 zł
39.99 zł
-44% 20.00 zł
33.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Wiesz, że pisać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej. Ty jednak nie chcesz ani trochę lepiej, ani trochę gorzej. Postawiłeś sobie jasny cel: zaliczać się do czołówki mistrzów słowa. Pomoże ci go osiągną lekki podręcznik sztuki narratologicznej. Dzięki niemu tysiące scenarzystów, storytellerek i pisarzy z całego świata przekuło swoje pomysły w uwielbiane przez publiczność historie. Ebook „Uratuj kotka!” to biblia pisania, nie tylko scenariuszy – tak świetna, że zapewne okaże się ostatnią książką z tej dziedziny, jaką przeczytasz.

Kochamy bohaterów, którzy budzą w nas emocje. Ci, którzy są nam obojętni, mogliby w pierwszej scenie wpaść pod koła ciężarówki. Blake Snyder wie, jak w prosty sposób stworzyć postać, na której będzie nam zależało. Jak poprowadzić ją przez historię i sprawić, żeby inni chcieli wyruszyć w tę podróż razem z nią. To prostsze, niż ci się wydaje.

„Uratuj kotka!”® to lekki podręcznik sztuki narratologicznej. Dzięki niemu tysiące scenarzystów, storytellerek i pisarzy z całego świata przekuło swoje pomysły w uwielbiane przez publiczność historie.

Uratuj kotka! Ostatnia książka o pisaniu, jaką przeczytasz od Blake Snyder możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć