ebook To mnie zabije
3.78 / 5.00 (liczba ocen: 7)

To mnie zabije
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 28.75
Audiobook - najniższa cena: 36.20
wciąż za drogo?
34.88 złpremium: 22.50 zł Lub 22.50 zł
28.75 zł Lub 25.88 zł
30.00 zł
35.62 zł Lub 32.06 zł
37.50 zł
29.25 zł
31.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kiedy pozycja Matyldy na popularnej platformie streamingowej spada, dziewczyna postanawia zrobić wszystko, by wrócić na szczyt. Do czego się posunie i kogo poświęci?

Matylda, dwudziestodwuletnia lekomanka, pracuje jako seksworkerka na kamerkach internetowych. Kiedy jej pozycja na TurnedOn spada, dziewczyna zaczyna posuwać się do coraz gorszych i okrutniejszych czynów. Zrobi wszystko, żeby wyeliminować konkurencję.

Tak poznaje kulisy tajemniczej gry. Ktoś porywa i brutalnie wykorzystuje młode kobiety. Nawet gdy wreszcie odzyskują wolność, ich koszmar się nie kończy… Wkrótce każda z nich otrzymuje wiadomość: „chcesz zagrać jeszcze raz?”.

Kto stoi za porwaniami? Jakie tajemnice znają uprowadzone kobiety? I jaki udział w tej ponurej sprawie ma mężczyzna o imieniu Leon?

Thriller psychologiczny inspirowany kultowym filmem "Leon zawodowiec".

O e-booku To mnie zabije blogerzy napisali: 

Czytałam w napięciu, czekałam na rozwiązanie zagadki, a przez większość lektury kołatało mi się w głowie jedno pytanie - o co w tym wszystkim chodzi? - Zakątek czytelniczy - Malwina

To mnie zabije od Maciej Kaźmierczak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
W internecie tak naprawdę nic nie ginie, ale tylko ty decydujesz o tym, co ma się w nim znaleźć, a co ma zostać utajnione.
Najbardziej kusi to, co niedostępne, czego nie możemy poznać na pierwszy rzut oka.
Nieważne, co jest teraz, ale to, w co wierzysz i na co pracujesz.
Jeśli jesteście miłośnikami mocnych wrażeń, nie boicie się trudnych tematów i brutalności - To mnie zabije może być czymś dla Was.

Myślę, że jedyne, co powinniście wiedzieć o fabule to to, że główna bohaterka Matylda jest popularną s*ksworkerką, lecz niestety jej pozycja w rankingu na platformie TurnedOn spada. Zbiegiem (?) okoliczności pewnego wieczoru jest świadkiem sytuacji, w której ktoś wyrzuca z samochodu związaną i zdaje się zmasakrowaną kobietę. Do czego doprowadzi ta sytuacja? Czy to faktycznie przypadek? Kim jest Leon?

Ta historia porusza wiele trudnych tematów i jest na swój sposób pokręcona, ale ja takie klimaty w książkach lubię (czytam Bednarka, heloł!). Mimo wagi poruszanych tematów, dusznego i lepkiego klimatu - czyta się ją szybko, autor ma bardzo przystępny styl. Bohaterowie są dość charakterystyczni, ciekawie wykreowani, ich zachowanie często budzi sprzeciw, ale nie sposób odmówić im wywoływania emocji. Czytałam w napięciu, czekałam na rozwiązanie zagadki, a przez większość lektury kołatało mi się w głowie jedno pytanie - o co w tym wszystkim chodzi? Niektóre rozwiązania wydają się szalone, ale ja to szaleństwo kupuję. Pomijając ten aspekt - sama historia kręci się wokół tematów, które mogą być wielu osobom znane - trudne dzieciństwo, niezrozumienie, pragnienie akceptacji i uwagi, potrzeba kochania i bycia kochanym. Matylda akurat wybrała taką drogę, tutaj znalazła to, czego łaknęła. A może jej się tylko wydawało?

Ocena: 4+/6 czytaj więcej
©Zakątek czytelniczy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć