ebook Sekrety różanego ogrodu - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Sekrety różanego ogrodu - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 21.22
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
-16% 29.90 zł
-5% 33.92 zł Lub 30.53 zł
35.91 zł Lub 32.32 zł
-15% 33.90 zł
35.91 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kochankowie Burzy to monumentalne dzieło życia Elżbiety Gizeli Erban. Porywająca opowieść o wielkiej miłości, dla której tło stanowią wydarzenia poprzedzające wybuch powstania styczniowego.

Śledząc losy młodziutkiej Niny, czytelnik przenosi się do czasów, gdy honor i obowiązek wobec Ojczyzny były cenniejsze niż własne życie. Autorka w obrazowy sposób odwzorowuje panujące wtedy nastroje, mody oraz realia codzienności. Wyczarowuje przed naszymi oczami dawno miniony świat, pełen zarówno wystawnych balów, jak i krwawo tłumionych zamieszek. Świat mało znany dla wielu czytelników, a jednocześnie urokliwy jak sceneria ziemiańskiego dworku i pasjonujący jak najbardziej wciągająca salonowa intryga.

W trzecim tomie cyklu - Sekrety różanego ogrodu - wychodzi na jaw coraz więcej tajemnic dworu w Makowie, a Nina staje się mimowolnym świadkiem tragicznych wydarzeń. Chcąc uchronić ukochanego przed podejrzeniami, decyduje się na ryzykowny krok. Jednak czy zniszczenie zgromadzonych przez Paulę dokumentów okaże się dobrym posunięciem?

Zrozpaczona Nina opuszcza majątek hrabiego Klonowieckiego i udaje się do Warszawy. Okrzyknięta najpiękniejszą panną stolicy, próbuje w wirze życia towarzyskiego zapomnieć o swojej wielkiej miłości. Nie podejrzewa, że los szykuje dla niej nieoczekiwany zwrot akcji. Tylko czy wspólne życie budowane na łzach i okupione śmiercią innych osób może się okazać szczęśliwe?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Elżbiety Kijowskiej.

Sekrety różanego ogrodu - audiobook od Elżbieta Gizela Erban możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć