ebook Piętno Diabła
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 20)

Piętno Diabła
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.94
Audiobook - najniższa cena: 20.25
wciąż za drogo?
32.24 złpremium: 19.34 zł Lub 19.34 zł
-11% 27.94 zł Lub 25.15 zł
31.99 zł
34.90 zł
34.39 zł
34.66 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Starcie namiętności i pożądania z nienawiścią i chęcią zemsty

Dzięki wrodzonemu sprytowi Kubie Sobańskiemu udaje się przetrwać więzienie. Nowa rzeczywistość na wolności nie przypomina jednak raju. Kuba nie może wykonywać swojego zawodu, w rodzinnym domu jest niechciany, a zgromadzone przed laty środki zaczynają się kończyć. Musi zacząć od zera, co stanowi poważną przeszkodę w zrealizowaniu wizji, którą snuł każdego dnia w zamknięciu – Kuba Sobański pragnie śmierci Sonii Wodzińskiej.
Tymczasem Wodzińska dobrze wykorzystuje sześć lat nieobecności mentora. Rośnie w siłę, staje się potężna i niezależna. Ma tylko jedną słabość – Kubę. Za wszelką cenę chce wynagrodzić Sobańskiemu sześć lat więzienia i sprawić, że znów połączą siły, wspólnie oddając się mrocznym żądzom. Co wyniknie ze starcia, w którym namiętność i pożądanie skrzyżują się z nienawiścią i chęcią zemsty?

O e-booku Piętno Diabła blogerzy napisali: 

Piętno diabła to kolejny diament w twórczości pochodzącego z Częstochowy pisarza. To historia o mrocznych zakamarkach ludzkiej natury. Jeśli jesteście fanami powieści grozy, to cykl o Sobańskim jest Waszym „must read”. -  Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Piętno Diabła od Adrian Bednarek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Adrian Bednarek doskonale wie, jak wzbudzić w czytelniku żądzę czytania. Już nieraz w swej twórczości dowiódł, że potrafi rozgrzać do czerwoności. Każda jego książka, to prawdziwa petarda, torpeda, która trafia w sam punkt. Kuba Sobański to pierwszy bohater, którego Adrian Bednarek stworzył. Co więcej, rozbudował tę historię.

Piętno diabła to piąte spotkanie z Sobańskim, który po wyjściu z więzienia, musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Sześć lat społecznej izolacji dało się we znaki. Ze względu na zbrodnie, których się dopuścił, został pozbawiony praw wykonywania zawodu. Kolejnym zawodem dla Sobańskiego jest reakcja jego rodziny, dla której jest niechciany. Od teraz zmuszony jest zacząć wszystko od nowa. A jego plany, które budował za więziennymi murami, napawają grozą. Zwłaszcza że dotyczą Sonii Wodzińskiej, dla której Sobański był mentorem, a ona jego naśladowcą.

Sonia Wodzińska nie próżnowała, podczas nieobecności swojego mentora. Sobański jest jej miłością. Ona jego największym wrogiem. Co może wyniknąć z takiego połączenia? Co może się wydarzyć, gdy namiętność połączy się z zemstą, gdy pragnienie spotka się z nienawiścią? Możecie być pewni, że diabelskie emocje oplotą Was w pełni. Wszak historię rozpisał sam Adrian Bednarek, autor, który stworzył Kubę Sobańskiego, pisarz, który doskonale wie jak włada się słowem. Dlatego też Bednarek zawładnął moimi czytelniczymi emocjami. Myślę, że nie tylko moimi.

Jestem zadowolony, z faktu, że na polskim rynku wydawniczym ukazała się kontynuacja tego cyklu. I co najlepsze, to nie koniec, gdyż na skrzydełku tej książki znajdziemy znak zapytania, który otwiera furtkę do kolejnych „przygód” Sobańskiego – Kuby Sobańskiego.

Piętno diabła to kolejny diament w twórczości pochodzącego z Częstochowy pisarza. To historia o mrocznych zakamarkach ludzkiej natury. Jeśli jesteście fanami powieści grozy, to cykl o Sobańskim jest Waszym „must read”. Zatem nie zabieram Waszego czasu na czytanie tej recenzji, ponieważ w tym czasie możecie przeczytać naprawdę coś mocnego. To coś to najnowsza książka Adriana Bednarka.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć