ebook Słodkie pragnienie
3.8 / 5.00 (liczba ocen: 45)

Słodkie pragnienie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Lipstick Books
Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 30.13
wciąż za drogo?
30.13 zł Lub 27.12 zł
-5% 32.39 zł Lub 29.15 zł
35.99 zł
30.23 zł
35.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nowa gorąca powieść Anny Wolf! Autorka Serca gangstera powraca z najnowszą powieścią.

Susan i Hunter spotykają się po latach w San Diego. W szkole średniej byli parą, rozstali się tuż przed rozdaniem świadectw – Hunter tłumaczył dziewczynie, że robi to dla jej dobra. Przypadkowe spotkanie w restauracji pokazuje jednak, że Hunter wciąż mocno działa na Susan. Ich pijacko-urodzinowe szaleństwo kończy się w hotelowym pokoju Huntera. Byli kochankowie uprawiają seks, a rano Susan, przerażona tym, co się stało, zwyczajnie ucieka, nie czekając na rozmowę z mężczyzną. Konsekwencje namiętnej nocy są znaczące – Susan zachodzi w ciążę. Kiedy po kilku latach Hunter w końcu dowiaduje się o dziecku, zaczyna szantażować Susan. Czy kobieta weźmie z nim ślub?

O e-booku Słodkie pragnienie blogerzy napisali: 

Słodkie pragnienie to książkowy hit, który zauroczy czytelników od razu i do samego końca. Nie brakuje w nim zwrotów akcji oraz prawdziwej miłości, skomplikowanej, obarczonej sekretami i niepowodzeniami, takiej, która musi zmierzyć się z niedopowiedzeniami, dumą i przede wszystkim z znalezieniem odpowiedniego czasu by dane jej szansę. - Taki jest świat - Katarzyna Pessel

Słodkie pragnienie od Anna Wolf możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Pierwsza miłość nie zawsze jest trwała, czasem staje się miłym wspomnieniem lub wprost przeciwnie przypomina rozczarowanie lub ból złamanego serca. Czy warto wracać do niej jeśli dostaniemy od losu szansę, zwłaszcza, że ma ona słodko – gorzki smak? A może warto zaryzykować, wbrew zdrowemu rozsądkowi i po prostu wykorzystać przypadek, jaki nie wcale nie musi się powtórzyć?

Kiedyś byli parą, ale w dniu, jaki mógłby być ich pierwszym wspólnym krokiem w dorosłość Hunter zerwał z Susan. Jego tłumaczenie nie przekonało dziewczyny, każde z nich poszło swoją drogą z daleka od siebie. Niespodziewane spotkanie kilka lat później przypomina dawne uczucie, jakie wcale nie wypaliło się, lecz czy powinni wracać do tego, co zostało zakończone? Oboje mają swoje życia, przeszłości nie da się zmienić, natomiast przyszłość … przyszłość jest przecież otwartą kartą nieprawdaż? Susan przekonuje się o tym na własnym przykładzie, konsekwencje podjętej pod wpływem emocji decyzji są o wiele poważniejsze niż mogła przypuszczać. Zranione uczucia to jedynie część tego, co jest jej udziałem po ponownym spotkaniu. Co zrobi Hunter gdy dowie się, że ukryto przed nim prawdę, nie nic nieznaczący fakt, ale taki, który z pewnością wpłynie na niego? Pewne wybory niosą z sobą długotrwałe skutki, lecz kiedy nie jest się świadomym ich informacja, że istnieją, rzadko kiedy spotyka się z życzliwą reakcją …

Dwoje jak najbardziej do pary tyle, że robiących wszystko by „żyli długo i szczęśliwie” nie nastąpiło. Taki wstęp do najnowszej książki serwuje czytelnikom Anna Wolf. Jak więc nie sięgnąć po tę historię, w której iskrzy od samego początku, a im dalej zagłębiamy się w lekturę tym ogień jeszcze większy.Słodkie pragnienie mają to, co lubimy najbardziej czyli gorące uczucia, humor, bohaterów z charakterem oraz emocje, co daje w efekcie prawdziwie nieodkładalną opowieść. Taką, w jakiej iskrzy od samego początku, a w miarę rozwoju historii przeradza się to w prawdziwy ogień. Bohaterowie na oczach czytelników zmieniają się od nastolatków, stojących u progu dorosłości, aż po osoby mających za sobą niejedno doświadczenie i błąd na koncie. Podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, autorka pokazuje co może wydarzyć się gdy stara, pierwsza, miłość wcale nie wygasła i wciąż przypomina o sobie, ale moment nie zawsze okazuje się odpowiednim. .

Słodkie pragnienie to książkowy hit, jaki zauroczy czytelników od razu i do samego końca. Nie brakuje w nim zwrotów akcji oraz prawdziwej miłości, skomplikowanej, obarczonej sekretami i niepowodzeniami, takiej, która musi zmierzyć się z niedopowiedzeniami, dumą i przede wszystkim z znalezieniem odpowiedniego czasu by dane jej szansę.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć