ebook Coś pożyczonego
3.83 / 5.00 (liczba ocen: 433250)

Coś pożyczonego

Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Przebojowa Darcy i rozważna Rachel są najlepszymi przyjaciółkami. Mimo różnic charakterów darzą się pełnym zaufaniem. Jedna noc wszystko zmienia. Kiedy Rachel budzi się u boku Deksa, narzeczonego Darcy, wie, że nic już nie będzie takie jak dawniej. Bo Rachel zakochuje się w Deksie, a data jego ślubu z Darcy jest coraz bliższa…

Coś pożyczonego od Emily Giffin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Gdy wpadasz w pułapkę, dobrą taktyką zawsze okazuje się odpowiadanie pytaniem na pytanie.
Kiedy człowiek się zakocha, czasami musi zapomnieć o dumie, a innym razem musi walczyć, żeby ją zachować. To pewna równowaga. Ale kiedy jest się we właściwym związku równowaga sama się ustala.
Piosenki i zapachy przenoszą człowieka w czasie bardziej niż cokolwiek innego. To zadziwiające, ile można sobie przypomnieć, dzięki kilku dźwiękom albo odrobinie zapachu...
Już wiem, co miała na myśli mówiąc swego czasu moja bardzo dobra znajoma – Najlepsza koleżanka to męża kochanka. Po przeczytaniu tej powieści zobaczycie jak wiele w tym powiedzeniu jest prawdy.

Rachel i Darcy znają się od dzieciństwa. Mimo różnych charakterów dziewczyny są nierozłączne i dzielą się wszystkim. Z biegiem czasu nawet narzeczonym Darcy. Oczywiście za jej plecami…

Dawno bohaterowie ksiązki nie wywołali we mnie takiego obrzydzenia. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak się zachować? Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Jak może czuć się osoba zdradzona? W dodatku przez najlepszą koleżankę.
W każdym razie książkę polecam, bo porusza bardzo ważne problemy takie jak miłość i przyjaźń. Udowadnia, że w jednym momencie świat może stać się bardzo skomplikowany i jak przez jedną głupią decyzję możemy stracić wszystko. Po przeczytaniu być może inaczej spojrzycie na swoje koleżanki.

Fabuła okazała się niebanalna, bohaterowie złożeni (chociaż nie podobało mi się usprawiedliwianie Rachel. Zdrada to zdrada i kropka! Nie ma tu żadnych tłumaczeń jak dla mnie). Radość tutaj miesza się ze smutkiem, miłość z nienawiścią, zaufanie z kłamstwem.

Ocena: 4/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Pierwsza książka E. Giffin jaką czytałam. Pomysl i historia w niej opisana bardzo mi się podobały. Jednak najbardziej urzekł mnie styl pisania autorki, zgrabnie przeplata wątki, dodaje wspomnienia itd. A mimo to udaje jej sie prowadzić historię do przodu. Czyta się lekko i przyjemnie. Polecam :-)

Warto zerknąć