ebook Ojciec Józef Andrasz SJ. Spowiednik świętych - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Ojciec Józef Andrasz SJ. Spowiednik świętych - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.29
Audiobook - najniższa cena: 16.60
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
16.60 zł Lub 14.94 zł
18.90 zł Lub 17.01 zł
19.90 zł
19.90 zł
16.70 zł
17.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kim był kierownik duchowy św. Faustyny i spowiednik bł. Anieli Salawy?

Poznaj historię ojca Józefa Andrasza - człowieka, który wywarł ogromny wpływ na duchowe życie Kościoła w Polsce. AutorŻyciorysu Świętej Faustynybył niezmordowanym kaznodzieją i rekolekcjonistą. Pod wpływem objawień Świętej zaangażował się w szerzenie nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego. Apostołka Bożego Miłosierdzia wspomina go wDzienniczkuwielokrotnie. Z jej opisu wyłania się postać roztropnego kapłana, jezuity prowadzącego głębokie życie duchowe, mistrza w rozeznawaniu duchów.

Ojciec Andrasz należy do grona tych świętych spowiedników, którzy do świętości doprowadzili wielką rzeszę osób konsekrowanych i świeckich, sam zaś pozostał w cieniu. Wśród jego duchowych córek poza najbardziej znanymi św. Faustyną i bł. Anielą Salawą można wymienić również Sługę Bożą Paulę Zofię Tajber i s. Kalikstę Piekarczyk - zakonnicę z własnej woli zupełnie nieznaną: pragnęła „spalić" siebie i swoją spuściznę, łącznie ze zdjęciami, jako ofiarę za uratowanie Krakowa podczas drugiej wojny światowej.

Audiobook zawiera również modlitwę i litanię za wstawiennictwem ojca Józefa Andrasza, a także modlitwę do Boga Ojca Miłosiernego o wyniesienie kapłana do chwały ołtarzy.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Sebastiana Gensiny.

Ojciec Józef Andrasz SJ. Spowiednik świętych - audiobook od Stanisława Bogdańska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć