ebook Dobrze zagrane
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Dobrze zagrane
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.91
wciąż za drogo?
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
25.00 zł
28.72 zł Lub 25.85 zł
35.90 zł
24.91 zł
25.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Jak pozostać sobą, kiedy musisz grać? Pati zgodziła się na przeprowadzkę do małego miasta nieco zbyt pochopnie i zbyt późno zdała sobie sprawę z konsekwencji. Nie potrafi żyć bez futbolu, tymczasem w Malinowie nie ma kobiecego klubu, a o męskim może zapomnieć. No, chyba że Dzięki pomocy koleżanki z nowej klasy Patrycja zmienia się w Pawła i trafia do juniorskiej drużyny KS Torpeda. By nikt się nie domyślił, uwiarygadnia przebierankę opowieściami o dawno niewidzianym kuzynie. A kiedy nie wciela się w Pawła, stawia na kobiecość, żeby jak najbardziej się od niego odróżnić. W efekcie musi nieustannie grać kogoś, kim nie jest niezainteresowaną piłką dziewczynę albo nieistniejącego chłopaka.

Czy na dłuższą metę ta podwójna gra ma szanse powodzenia? Czy intryga wyjdzie na jaw? Czy ktoś odkryje prawdę, czy może sama Pati będzie mieć dosyć ciągłego udawania?

Dobrze zagrane od Anna Ryś możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć