ebook Aż do końca świata - audiobook
4.25 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6804)

Aż do końca świata - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
Audiobook - najniższa cena: 28.80
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
34.99 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
28.80 zł
31.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Cassie Forrest nie jest zaskoczona, gdy dowiaduje się, że dzień, w którym postanowiła ułożyć sobie życie, jest jednocześnie dniem końca świata. Od śmierci jej rodziców, zajmujących się survivalem, Cassie jest na przegranej ścieżce, którą sama sobie zafundowała: przestała malować, zerwała zaręczyny z Adrianem i zaczęła umawiać się z prawdziwym palantem. Naprawienie błędów musi jednak poczekać, bo Cassie i jej przyjaciołom starczy czasu jedynie na ucieczkę z Brooklynu do domku rodziców, zanim Bornavirus LX zamieni ich w zombie.

Żeby nie było zbyt kolorowo, były chłopak Cassie i rozwydrzona siostra jej przyjaciółki mają talent do uprzykrzania wszystkiego, nawet apokalipsy. Kiedy ta dwójka przyciąga do ich bezpiecznego schronienia zagrożenie równie śmiertelne jak nieumarli, Cassie musi sprawdzić, jak daleko się posunie, by chronić tych, których kocha. Sama jest zaskoczona rozwojem sytuacji. W połączeniu z głosem Adriana w radiu Safe Zone i żywymi trupami, Cassie grozi powrót do życiowego dołka, z którego właśnie się wydostała.

Przetrwanie jest wspaniałe, zwłaszcza gdy ma się skórzaną zbroję, dobrych przyjaciół i piwo warzone w domu, ale jest coś, co Cassie musi zrobić poza przetrwaniem: powiedzieć Adrianowi, że nadal go kocha. Żeby się to udało, Cassie musi uwierzyć, że jest silniejsza, niż jej się wydaje, że nadal jest świetnym strzelcem, a prawdziwa miłość nigdy nie umiera.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Agatay Skórskiej.

Aż do końca świata od Sarah Lyons Fleming możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć