ebook Granica możliwości - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Granica możliwości - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.81
Audiobook - najniższa cena: 31.61
wciąż za drogo?
44.55 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
-34% 31.61 zł
35.93 zł Lub 32.34 zł
38.33 zł Lub 34.50 zł
40.90 zł
37.49 zł
43.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Podejrzany wypadek samochodowy, eksplozja, w której ginie kochanka właściciela prywatnego banku i byłego bossa cinkciarskiego światka, porwanie policjantów – co łączy te sprawy? Audiobook „Granica możliwości” otwiera kolejną serię kryminalną Ryszarda Ćwirleja. Wielowątkowa fabuła, po mistrzowsku budowane napięcie oraz dynamiczna akcja – to zaledwie zapowiedź tego, co przygotował dla nas znakomity poznański pisarz. W książce obok nowych nazwisk spotkamy postaci dobrze znane z poprzednich bestsellerów autora „Śliskiego interesu”.

Rok 1990 to początek nowej ery. Kończy się czas Polski Ludowej a zaczyna Polska demokratyczna. Ale ta zmiana nie dokonuje się bezboleśnie. Nikt jeszcze nie wie jak ma wyglądać ten kraj i gdzie kończy się prawo, a zaczyna bezprawie. W nowej rzeczywistości zagubieni są nawet policjanci, którzy jeszcze do niedawna byli milicjantami. Za to doskonale odnajdują się w niej wszyscy ci, którzy szybko i za wszelką cenę chcą się dorobić.

W okolicach podpoznańskiej Opalenicy dochodzi do wypadku drogowego. W jadącym z Niemiec passacie giną kierowca i pasażer. W aucie nie ma pieniędzy, dokumentów ani żadnego towaru, a przecież każdy jadący do Polski samochód wypchany jest po brzegi tym, co można dostać na Zachodzie, a czego brakuje w polskich sklepach. To budzi podejrzenia młodej i ambitnej prokuratorki Brygidy Bocian.

Wkrótce dochodzi do kolejnego niepokojącego zdarzenia – na jednej z poznańskich ulic eksploduje samochód z kobietą w środku. Czy te dwa tragiczne incydenty to zwykły zbieg okoliczności? A może obie sprawy mają ze sobą coś wspólnego?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Leszka Filipowicza.

Granica możliwości - audiobook od Ryszard Ćwirlej możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć