Próżniowe kwiaty / Stacje przypływu / Opowiadania najlepsze
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 19)

Próżniowe kwiaty / Stacje przypływu / Opowiadania najlepsze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 67.50
wciąż za drogo?
81.00 złpremium: 54.00 zł Lub 54.00 zł
76.50 zł Lub 68.85 zł
79.19 zł Lub 71.27 zł
90.00 zł
90.00 zł
67.50 zł
76.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wyjątkowa książka, będąca przeglądem niezwykłej kariery mistrza opowieści Michaela Swanwicka. Zawiera dwie powieści (Próżniowe kwiaty i Stacje przypływu) oraz wybór opowiadań obejmujących prawie ćwierć wieku. We wszystkich tekstach widać jego dalekosiężną i żywą wyobraźnię, jedną z najwybitniejszych we współczesnej literaturze. Od najtwardszej fantastyki naukowej po najczystszą fantasy, od otuchy po rozpacz, wszystko tu skrzy się literackim talentem.

Na kartach tej książki czci się Janis Joplin jak boginię, nastolatki schodzą w dół po brzegu świata, zombiaki stają się produktem, mściwy facet goni magika po powierzchni świerszcza wielkości planety, Vermont atakują dinozaury, z Nowego Jorku kursuje pociąg do piekła, a dwaj sympatyczni postutopijni hochsztaplerzy, Darger i Demobil szukają szczęścia w Labiryncie Buckingham.

Próżniowe kwiaty / Stacje przypływu / Opowiadania najlepsze od Michael Swanwick możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć