ebook Synowie wojny
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Synowie wojny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 25.20
Audiobook - najniższa cena: 30.03
wciąż za drogo?
-24% 25.20 złpremium: 15.12 zł Lub 15.12 zł
-31% 24.48 zł
27.72 zł Lub 24.95 zł
33.48 zł Lub 30.13 zł
36.00 zł
27.72 zł
28.58 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Życie w okupowanej przez Niemców Warszawie z każdym dniem staje się trudniejsze, a podziały między mieszkańcami głębsze. Coraz większa nędza i głód sprowadzają na miasto plagę tyfusu.

Helena haruje ponad siły w pogrążonym w chaosie szpitalu żydowskim i szybko się przekonuje, że w nowej rzeczywistości może liczyć wyłącznie na siebie. Na przekór wszystkiemu marzy o Poldku, swojej największej miłości.

Malinowscy walczą o utrzymanie warsztatu rękawiczniczego, lecz strach o członków rodziny zaginionych w wojennej zawierusze niemal załamuje despotycznego nestora rodu.

Aktor Konrad Werner z dnia na dzień przestaje być bożyszczem tłumów. Musi się zmierzyć z trudnym zadaniem, które obedrze go z godności i narazi na śmiertelne niebezpieczeństwo.
Poznajcie Warszawę podzieloną murem getta i usłyszcie krzyk niewinnych ofiar, zanim wielka pożoga bezlitośnie tłumionych przez okupantów powstań zmiecie z mapy Europy tętniące życiem wielokulturowe miasto.

Synowie wojny od Jagna Rolska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć