ebook Niegodziwość ojców
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 1218)

Niegodziwość ojców
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 34.93
Audiobook - najniższa cena: 39.42
wciąż za drogo?
34.93 złpremium: 20.96 zł Lub 20.96 zł
37.43 zł
37.90 zł
38.92 zł Lub 35.03 zł
38.92 zł Lub 35.03 zł
38.92 zł
39.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rebeka Martinsson powraca! Brawurowy finał bestsellerowej serii Åsy Larsson

Najlepsza Szwedzka Powieść Kryminalna 2021 roku

Ragnhild wraca po latach do rodzinnego domu i znajduje w nim martwego brata i wygłodniałego psa. W zamrażarce odkrywa kolejne zwłoki. Sekcja potwierdza, że to zaginiony w 1962 ojciec boksera i mistrza olimpijskiego Börjego Ströma.

Patolog sądowy, Lars Pohajnen, błaga Rebekę Martinsson o pomoc w wyjaśnieniu tej przedawnionej zbrodni. Jednak kobieta nie chce mieć nic wspólnego z tą sprawą. Ale jak odmówić przyjacielowi, który w dodatku przeczuwa, że nie pozostało mu wiele życia?

Tymczasem w Kirunie odbywa się brawurowy eksperyment: władze miasta postanawiają przenieść zabytkowe centrum miasta o kilka kilometrów na wschód, by uratować zabytki przed zagrażającą im kopalnią rudy żelaza. Inwestycja okazuje się gratką dla spekulantów działających na rynku budowlanym. Macki przestępczości zorganizowanej sięgają coraz dalej…

Szósta i ostatnia książka o prawniczce Rebece Martinsson. Niesamowite zakończenie jednego z najlepszych szwedzkich cykli kryminalnych, uwielbianego na całym świecie. Akademia Szwedzkich Pisarzy Kryminalnych uznała "Niegodziwość ojców" za Najlepszą Szwedzką Powieść Kryminalną 2021 roku. Tym samym Åsa Larsson otrzymała to wyróżnienie po raz trzeci w swej karierze – w 2004 za "Krew, którą nasiąkła", a w 2012 za "W ofierze Molochowi". Jej pierwszą powieść, "Burzę słoneczną", uznano za najlepszy debiut.

Niegodziwość ojców od Åsa Larsson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć