ebook Matki, żony, czarownice
3.53 / 5.00 (liczba ocen: 1278)

Matki, żony, czarownice
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.18
Audiobook - najniższa cena: 29.95
wciąż za drogo?
23.81 złpremium: 15.36 zł Lub 15.36 zł
18.18 zł
19.71 zł Lub 17.74 zł
25.60 zł Lub 23.04 zł
19.53 zł
20.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Saga rodzinna kilku pokoleń kobiet, które dzięki sile i darowi dziedziczonemu z pokolenia na pokolenie budują swe życie wbrew przeciwnościom losu.

Historia mądrych i zaradnych kobiet, które powinny odnosić w życiu same sukcesy, a bywały skazane na porażkę tylko dlatego, że kochały. To książka o miłości i zdradzie, ale przede wszystkim o wielkiej tajemnicy.
Kiedy głównej bohaterce, 40-letniej szczęśliwej mężatce, wali się na głowę jej cały uporządkowany świat, los otwiera przed nią kolejne drzwi. Asia buduje życie od nowa, a dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności poznaje przeszłość swojej rodziny i własne korzenie. Zwyczajne życie współczesnej kobiety (małżeńska zdrada, wychowanie dziecka, utrata pracy, wiązanie końca z końcem) zmienia poznanie tajemnicy, która skrywała zaskakujące losy wielu pokoleń kobiet z jej rodu. Odnaleziony po latach testament Laverny, prababki głównej bohaterki, to prawdziwy majątek rodzinny, choć nie pieniądze są jego wartością…

Matki, żony, czarownice od Joanna Miszczuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Książkę"Matki,żony, czarownice" pożyczyła mi moja kuzynka, z którą zawsze wymieniamy się książkami.Przyznam szczerze,że nie lubię książek z cyklu"Saga rodzinna"więc nie byłam zadowolona z tej wymiany.Mimo to przeczytałam kilka jej recenzji i jako,że wiele osób wypowiadało się o niej bardzo pozytywnie pomyślałam czemu nie, nie będę się uprzedzać od razu do książki tylko dla tego,że jest to saga rodzinna, być może czymś mnie zaskoczy. Jednak niestety nie zaskoczyła mnie w ogóle.
  Jest to książka jakich wiele.
  Główna bohaterka Asia wiedzie szczęśliwe życie u boku męża Piotra.Ma wspaniałą córkę, dobrą pracę.Wydawało by się,że wiedzie sielankowe życie lecz nagle jej stabilny poukładany świat legnie w gruzach, gdyż mąż ma odchodzi do innej.Czyż nie ma wiele książek poruszających temat zdrady?
  Ta książka różni się jedynie tym że autorka dopisuje do wątku głównego wątek w który trudno uwierzyć. Pokuszę się o stwierdzenie,iż wątek ten można by nazwać niemalże bajkowym.
  Otóż Asia po rozstaniu z mężem dostaje nową prace za granicą.Tam też poznaje historię swojej rodziny . Losy silnych kobiet, które cierpią ponieważ kochają.Poznaje również historię pierścienia "Miłości i przebaczenia" przekazywanego z pokolenia na pokolenie z matki na córkę w którego posiadaniu w obecnej chwili jest ona sama.
  jeśli chcecie dowiedzieć się jaką moc ma pierścień i jakie niewiarygodne historie odkryje Asia musicie sami zajrzeć do książki.
  Książka nie jest zbyt ambitna lecz dobra na wakacje lub długie wieczory.

 • Awatar

  Ta książka zaskoczyła mnie piękną historią, której tytuł w ogóle nie sugerował. Lubię takie wielowątkowe powieści z historią w tle. Wątek magiczny jest jak dla mnie trochę przekombinowany, tak jak bajkowe zbiegi okoliczności w życiu Asi. Jednak rekompensują go bardzo realistycznie opisane wydarzenia historyczne. Dzięki temu odnosi się wrażenie, że historia będąca tylko i wyłącznie fikcją literacką, mogła zdarzyć się naprawdę. Polecam.

Warto zerknąć