Świąteczne zakochanie: 10 gwiazdkowych opowiadań erotycznych - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Świąteczne zakochanie: 10 gwiazdkowych opowiadań erotycznych - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.39
Audiobook - najniższa cena: 31.19
wciąż za drogo?
35.99 złpremium: 20.00 zł Lub 20.00 zł
31.19 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
32.92 zł
35.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Święta mogą być bardzo sexy! Przekonaj się o tym, czytając zmysłowe historie dziesięciu bohaterek, które odważyły się spełnić swoje fantazje. Zebrane przez nas opowiadania erotyczne rozgrzeją Cię w najmroźniejszą z grudniowych nocy.

Gwiazdkowa magia może zdziałać cuda w życiu każdej kobiety, nawet jeśli ta dawno straciła nadzieję na zmiany. Czas pójść za głosem pożądania i otworzyć się na przygodę życia!

Zbiór zawiera 10 opowiadań erotycznych: Świąteczne zakochanie, Secret Santa, Bursztyn. W jego młodych ramionach, Świąteczna intryga, Wigilia w Hyde Mansion, Gwiazdkowe marzenie, Wigilijna noc, Boże Narodzenie z Joeleen, Seks z kalendarza, Dziewczyna z działu z bielizną.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Matyldy Słaby, Maszy Boguckiej, Mirelli Biel i Karoliny Sas.

Świąteczne zakochanie: 10 gwiazdkowych opowiadań erotycznych od Camille Bech, Virginie Bégaudeau, Catrina Curant, Malin Edholm, Mila Lipa, Annah Viki M., Nina Nirali, Katja Slonawski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć