ebook Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa
3.99 / 5.00 (liczba ocen: 4485)

Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.17
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
21.17 zł
-15% 24.65 zł Lub 22.19 zł
24.65 zł Lub 22.19 zł
29.00 zł
24.65 zł
24.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Druga część kultowego cyklu "Felix, Net i Nika". Kim są tajemnicze zjawy, podążające za bohaterami? Do czego służy maszyna odnaleziona w tajnej bazie wojskowej? Jeśli lubicie się śmiać i bać, wybierzcie sięw podróż do świata, w którym wszystko jest możliwe. Powieść otrzymała tytuł „Książki Roku 2005”, przyznany przez Polską Sekcję IBBY (International Board on Books for Young People).

Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa od Rafał Kosik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ciekawe życie mają tylko ci, którzy potrafią tę ciekawość dostrzec
Zawiść. To cecha ludzi ograniczonych i jednocześnie chorobliwie ambitnych.
To co dzisiaj robimy, ma wpływ na całe nasze życie. Od nas samych zależy, czy będzie to przyszłość szczęśliwa, czy też nastąpi Teoretycznie Możliwa Katastrofa.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Niesamowita książka o czternastolatkach dla ludzi młodych duchem i kochających przygody. Świetnie prowadzona narracja, dosłownie można zobaczyć pędzącego po szosie ogórka.

  • Awatar

    Książka o wiele lepsza niż film! Dzieje się w niej także dużo więcej. Jedna z moich ulubionych części serii 'Felix, Net i Nika'. Polecam!

  • Awatar

    W drugiej części cyklu "Felix, Net i Nika" odwiedzimy trójkę gimnazjalistów podczas wakacji nad morzem. Z początku nudna perspektywa spędzenia czasu zmieni się diametralnie wraz ze skasowaniem pewnego SMS'a. Zjawy, kilka wizji Warszawy, podróże, Niemieccy żołnierze. To wszystko najdziemy w tej książce.

Warto zerknąć