ebook Kryptowaluty dla zabieganych - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Kryptowaluty dla zabieganych - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 28.55
Audiobook - najniższa cena: 33.57
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
39.99 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
33.57 zł
35.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poradnik, który wyjaśnia, jak kryptowalutowy blockchain może wpłynąć na nasze życie. Ekologia, rozwój społeczeństwa obywatelskiego, płynna demokracja, inteligentne miasta, księgi wieczyste, łańcuchy dostaw, inicjatywy samorządowe, sprawy notarialne, nowy wymiar rozrywki, opieka medyczna, nowe technologie, prywatność i wiele więcej. A wszystko to w 19 krótkich i przystępnie napisanych rozdziałach.

Kryptowaluty? Wciąż o nich głośno. Ale czym są? Jak działają?
Czy to pieniądz przyszłości? Narzędzie spekulantów? Obietnica szybkiego i łatwego zysku? Napompowana bańka? Kamień milowy rozwoju cywilizacji?

Już za chwilę samodzielnie odpowiecie na powyższe pytania, bo wreszcie zrozumiecie, czym w rzeczywistości są kryptowaluty i stale wspominany w ich kontekście blockchain.

W fascynującą podróż po tym świecie zabierze was Michał Zajda, jeden z twórców blockchaina nowej generacji. Posługując się przemawiającymi do wyobraźni przykładami z życia codziennego, zerwie z kryptowalut zasłonę wiedzy tajemnej, mitów i niedopowiedzeń.

Audiobook „Kryptowaluty dla zabieganych” to pierwsza taka książka w Polsce. I wbrew pozorom nie traktuje ona (wyłącznie) o pieniądzach.
Przekonajcie się,

Audiobook „Kryptowaluty dla zabieganych” to książka o przyszłości, która już tu jest. Nie spóźnijcie się! 

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Macieja Motylskiego.

Kryptowaluty dla zabieganych - audiobook od Michał Zajda możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć