Nigdy cię nie opuszczę - audiobook
3.71 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1352)

Nigdy cię nie opuszczę - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.88
Audiobook - najniższa cena: 28.00
wciąż za drogo?
32.31 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
28.00 zł
29.63 zł
35.90 zł
35.90 zł Lub 32.31 zł
31.24 zł
32.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Francine Day to ambitna, inteligentna i odnosząca sukcesy prawniczka, która właśnie ubiega się o jedwabną togę. Potrzebuje tylko jednej prestiżowej sprawy, żeby uzyskać awans na królewskiego adwokata - takiej jak rozwód Martina Joya. Wzajemne zauroczenie Francine i Martina jest natychmiastowe i obsesyjne. Wdają się w sekretny romans i Francine sądzi, że wszystko pójdzie jak z płatka. Jednak żona Martina niespodziewanie znika, a on sam staje się głównym podejrzanym. Francine jest teraz jego prawniczką, kochanką, a także ostatnią osobą, która widziała żywą Donnę Joy. W miarę jak sprawa zaczyna się komplikować, Francine coraz trudniej przychodzi utrzymanie własnego życia w ryzach. Mój klient.

Mój kochanek. Mój mąż. Moja obsesja.

Pełen napięcia i akcji mrożącej krew w żyłach, thriller J.L. Butler, rozgrywa się w środowisku londyńskiej palestry, gdzie od stuleci sprawiedliwość i korupcja toczą ze sobą nieustanną grę.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Anny Matusiak.

Nigdy cię nie opuszczę od J. L. Butler możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć