ebook Tajemnica Mrocznego Lasu - audiobook
4.01 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 647)

Tajemnica Mrocznego Lasu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.38
Audiobook - najniższa cena: 40.29
wciąż za drogo?
41.84 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
40.29 zł Lub 36.26 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
40.49 zł
44.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wirtualny świat Barliony to miejsce relaksu i rozrywki. Właśnie tam toczy się drugie życie amatorów fantastycznych przygód i emocjonujących doznań wszystkiego, czego nigdy nie doświadczyliby w realu. A ponieważ w Barlionie można łatwo zarobić najprawdziwsze pieniądze, nic dziwnego, że w kapsułach podtrzymujących funkcje życiowe i zapewniających pełną immersję w świecie gry spędza czas znaczna część ludzkiej populacji.

Jednak nie dla wszystkich Barliona jest ziemią obiecaną. Ktoś wpadł na pomysł, że skazanych bardziej opłaci się umieszczać w kapsułach niż w więzieniach ci odsiadują w Barlionie swoje wyroki. W dodatku wykonują tam niewolniczą pracę Jednym z nich jest Dmitrij Machan. Zasądzono mu osiem lat wirtualnego więzienia i Barliona stała się dla niego areną walki o przetrwanie. Jako Szaman jedna z niższych klas graczy przeżył już wiele: katorżniczą pracę w kopalniach, zdradę współwięźniów, wreszcie ponowny proces, dzięki któremu wypuszczono go do otwartego świata Barliony.

Czego chcieć więcej? Machan mógłby się teraz nie wychylać i cieszyć względną wolnością do końca odsiadki. Jednak Szamana nic nie powstrzyma Szybko zostaje przywódcą klanu i zabiera pięćdziesięciu najlepszych graczy kontynentu, by odkryć tajemnice Mrocznego Lasu.

Wejdź do niezwykłego, pasjonującego, hybrydowego świata literatury LitRPG, łączącego to, co najlepsze w książkach i grach.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Wojciecha Masiaka.

Tajemnica Mrocznego Lasu - audiobook od Wasilij Machanienko możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć