ebook Silverview - audiobook
3.72 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 14717)

Silverview - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 28.50
Audiobook - najniższa cena: 39.85
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
39.85 zł Lub 35.87 zł
42.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jak to się dobrze czyta! To jak dźwięk trąbki, który przeszywa nas do kości i do bólu. Bo John le Carré nie tylko żegna się ze światem świetną powieścią. On ostrzega. - The Washington Post.

Julian Lawndsley porzucił intratną posadę w londyńskim City, by cieszyć się znacznie prostszym życiem właściciela księgarni w nadmorskim, angielskim miasteczku. Niestety po kilku miesiącach spokój Juliana zakłóca Edward, tajemniczy Polak, emigrant mieszkający w Silverview, wielkiej willi na skraju miasteczka. Edward trochę za dużo wie o rodzinnej historii Juliana i za bardzo interesuje się jego skromną księgarnią. Tymczasem w Londynie pewien wysoko postawiony pracownik wywiadu brytyjskiego otrzymuje list z ostrzeżeniem o niebezpiecznym przecieku informacji. Śledztwo sprowadza go do tego samego spokojnego miasteczka nad morzem.

Le Carré był często uważany za jednego z najwybitniejszych pisarzy tworzących po drugiej wojnie światowej. Nie tylko pisarzy w jego ulubionym gatunku pisarzy w ogóle. Choć powtarzano nam do znudzenia, że wykraczał poza ramy powieści szpiegowskiej, prawda jest nieco inna: on po prostu wzniósł ją na zupełnie nowy poziom. Jego łabędzi śpiew, Silverview, to dzieło, które w sposób doskonały buduje atmosferę moralnej dwuznaczności. - The New York Times Book Review

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Adama Baumana.

Silverview - audiobook od John le Carré możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć