ebook Po pierwsze nie szkodzić - audiobook
3.74 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 642)

Po pierwsze nie szkodzić - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 31.42
Audiobook - najniższa cena: 41.56
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
41.56 zł Lub 37.40 zł
44.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Prokuratorka Jana Berzelius, stojąc na straży prawa, niebezpiecznie zbliża się do jego granicy Akcja książki nie zwalnia ani na sekundę. Rozdziały są krótkie i zakończone mniej lub bardziej skomplikowanymi zwrotami akcji. Nie można się oderwać. Kultursidan.nu To jej trzecia książka i tak jak w poprzednich udało jej się stworzyć skomplikowane i niezwykle wciągające intrygi. Nisse Scherman Pewnego marcowego poranka w swoim mieszkaniu w Norrköping zostaje znaleziona ciężko ranna kobieta. Pierwszy na miejscu pojawia się pielęgniarz pogotowia ratunkowego Philip Engström, który robi wszystko, aby uratować jej życie. Niebawem zostaje znaleziona kolejna ofiara.

Kiedy Jana Berzelius przejmuje dowodzenie nad śledztwem, zaczyna dostrzegać makabryczny schemat. I to, co na pierwszy rzut oka wyglądało na pojedynczy akt szaleństwa, szybko przeradza się w coś znacznie gorszego.

Kto stoi za przerażającymi morderstwami? Wraz z inspektorem Henrikiem Levinem i inspektor Mią Bolander, Jana jest zdeterminowana, aby dowiedzieć się prawdy.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Lidii Sadowej.

Po pierwsze nie szkodzić - audiobook od Emelie Schepp możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Najważniejszym celem zwalczania przestępczości powinno być zwiększanie możliwości jej zapobiegania.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć