ebook Decyzja, która zmieniła życie. Historie kobiet, które poruszą Wasze serca!
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Decyzja, która zmieniła życie. Historie kobiet, które poruszą Wasze serca!
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 25.00
wciąż za drogo?
25.00 zł Lub 22.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Życie Bohaterek książki zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni za sprawą jednej lub kilku decyzji. Nie żałują, że odważyły się przewartościować swój świat. Wręcz przeciwnie – uważają, że zrobiły dla siebie i innych coś naprawdę dobrego głównie dzięki zmianie samych siebie.

Każda z nich chce przekazać innym kobietom, by nie zmarnowały swojej szansy i odkryły własną ścieżkę. Czasami, jak w moim przypadku, trzeba podjąć kilka błędnych decyzji, by dojść do odpowiednich wniosków i stanąć twardo na nogach. Ale, jak mawiał Mark Twain – „Dobre decyzje są wynikiem doświadczenia, a doświadczenie zdobywa się poprzez podejmowanie błędnych decyzji”.

Niemożliwe jest przejście przez życie bez potknięć czy błędów. Możliwe jest jednak to, by z owych potknięć wyciągać cenne lekcje i nauczyć się, jak bezpiecznie upadać w przyszłości i jak się z upadku podnosić, by iść dalej ku szczytnym lub zwykłym, lecz zawsze wspaniałym celom.

Magdalena Kowalska-Herdzik, psycholog zachęca: „Miejcie odwagę być bohaterami swojej osobistej historii i twórzcie ją z dumą! Każda decyzja niesie za sobą cenne doświadczenie”.

(Opis pochodzi od wydawcy).

Decyzja, która zmieniła życie. Historie kobiet, które poruszą Wasze serca! od Ilona Adamska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć