Śpij, dziecinko, śpij - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Śpij, dziecinko, śpij - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.70
Audiobook - najniższa cena: 23.43
wciąż za drogo?
31.46 złpremium: 20.97 zł Lub 20.97 zł
27.26 zł
27.96 zł Lub 25.16 zł
34.95 zł
34.95 zł Lub 31.46 zł
23.43 zł
34.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść dla wielbicieli niepokojących zagadek i mocnych wrażeń. Alicja, tuż przed urodzeniem ukochanego dziecka, musi rozwiązać tajemnice kamienicy, która miała być dla niej wymarzonym gniazdkiem. Zjawy i przywidzenia, paranormalne zjawiska i halucynacje – wszystko to tworzy niesamowitą fabułę ebooka „Śpij, dziecinko, śpij...”.

Choć akcja horroru z wątkami powieści psychologicznej i obyczajowej dzieje się współcześnie, to mury starego miasta są przesiąknięte dawnymi dziejami.

Główna bohaterka ebooka „Śpij, dziecinko, śpij...” Alicja Rogowska spełnia swoje marzenie i kupuje mieszkanie w starej kamienicy. Jest w ostatnich tygodniach ciąży. Przeprowadza gruntowny remont, żeby do nowego gniazdka wprowadzić się, zanim na świecie pojawi się jej dziecko. Ale już pierwszej nocy budzi ją przeraźliwy płacz, którego nie słyszy nikt poza nią.
Kobieta obawia się, że oszalała i mogłaby zrobić krzywdę własnemu dziecku.

Przed domem znajdują się tajemnicze krzewy róż, które rosną w tempie astronomicznym. Z piwnicy dolatuje XIX-wieczna kołysanka: „Śpij, dziecinko, śpij”. Alicja szuka pomocy u psychologa. Wkrótce – wbrew zdrowemu rozsądkowi – okazuje się, że musi odkryć dawno zapomnianą historię kamienicy.

Alicja ściga się z czasem, którego ma coraz mniej. Za każdymi otwartymi drzwiami, kryje się kolejny mroczny sekret. Wkrótce Alicja przekona się, że walczy z nie jednym wrogiem…

Czy Alicja oszalała?
Czy jej odczucia są prawdziwe?
I czy zdąży poznać dawno zapomnianą historię, której nikt nie chce wyjawić?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Anny Krypczyk.

Śpij, dziecinko, śpij od Jolanta Bartoś możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć