ebook Lwice biznesu: O pewności siebie i poczuciu własnej wartości
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Lwice biznesu: O pewności siebie i poczuciu własnej wartości
ebook: pdf

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 20.78
wciąż za drogo?
23.25 złpremium: 15.00 zł Lub 15.00 zł
20.78 zł Lub 18.70 zł
25.00 zł
25.00 zł Lub 22.50 zł
20.98 zł
21.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zbiór wywiadów z inspirującymi kobietami biznesu, które uwierzyły w siebie, czują się wartościowe, szczęśliwe i spełnione, akceptują siebie ze swoimi niedoskonałościami i mają odwagę, by każdego dnia podejmować walkę o siebie. Tytułowe Lwice Biznesu odsłaniają przed nami kawałek swojej duszy. Pokazują, jak wzmacniać na co dzień pewność siebie, radzić sobie ze zmianami i wychodzeniem ze strefy komfortu. Inspirują i motywują do tego, by dać sobie prawo do sukcesu.

– Czynnikiem umacniającym poczucie pewności siebie jest akceptowanie siebie jako wartościowej osoby – mówił w jednym ze swoich wystąpień znany i ceniony mówca motywacyjny Brian Tracy.
William James dodawał: – Jest tylko jedna przyczyna ludzkich porażek. Brak wiary w prawdziwego siebie.

Ebook, który oddajemy w Twoje ręce, to zbiór wywiadów z inspirującymi kobietami biznesu, które uwierzyły w siebie. Które czują się wartościowe, szczęśliwe i spełnione. Które akceptują siebie ze swoimi niedoskonałościami. Które bardzo często swoje poczucie wartości musiały zbudować na nowo. Które... tak naprawdę toczą każdego dnia walkę o siebie.

Budowanie poczucia wartości wymaga konsekwencji i systematyczności. Dokładnie tak, jak budowanie strategii marketingowej czy strategii rozwoju – mówi w książce Gabriela Antczak. To nie jest proces, który się wydarza raz i pozostaje z nami na zawsze. To ciężka praca, walka ze stereotypami i przeciwnościami, których w kobiecej codzienności nie brakuje.

Tytułowe Lwice Biznesu odsłaniają kawałek swojej duszy. Pokazują, jak wzmacniać na co dzień pewność siebie. Jak radzić sobie ze zmianami i wychodzeniem ze strefy komfortu. Inspirują i motywują. Na koniec przekazując inspirujący cytat, który każdego dnia daje im siłę do działania.

Pamiętaj:
świat należy do odważnych! Jesteś piękna! Mądra, dobra, wystarczająca! Zadbaj o siebie! I pokochaj! (Opis pochodzi od wydawcy).

Lwice biznesu: O pewności siebie i poczuciu własnej wartości od Ilona Adamska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć