ebook W mroku Korei
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

W mroku Korei
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 27.63
Audiobook - najniższa cena: 17.16
wciąż za drogo?
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
-6% 27.63 zł Lub 24.87 zł
29.52 zł Lub 26.57 zł
30.00 zł
36.90 zł
27.68 zł
27.68 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pełna tajemnic Korea Północna, niebezpieczna gra na śmierć i życie oraz miłość, której nic nie powstrzyma.

Agent CIA Peter Kelly budzi się w szpitalu. Niestety nie pamięta, kim jest ani jak znalazł się w Korei Północnej, na oddziale intensywnej terapii, pilnowany przez wojskowych. Rozpaczliwie próbuje dowiedzieć się, co go spotkało. Stopniowo zbiera informacje, nie wie jednak, które z nich są prawdziwe, a które zostały sfałszowane.

Peter znalazł się w miejscu, w którym rządzą nie fakty, a pozory. Komu może zaufać? Amerykańskiemu ambasadorowi? Koreańskiej przywódczyni? Kto okaże się wrogiem, a kto przyjacielem i dokąd zaprowadzi go szalony romans z dwiema niebezpiecznymi kobietami? Pozbawiony wspomnień Kelly będzie musiał zaufać intuicji. Czas na ostateczną rozgrywkę.

O e-booku W mroku Korei blogerzy napisali: 

Monika Magoska-Suchar mistrzowsko podnosi napięcie oraz nie zapomina o tym, by czytelnik nie był pewien co wydarzy się za chwilę. Wisienką na torcie są elementy z gatunku politycznej fikcji, dodatkowo podkręcającej całą historię, w której nie brakuje intryg, zdrady, pikanterii, szalonej miłości oraz rozgrywki, pełnej znaków zapytania, pułapek, w której zwycięzca do samego finału pozostaje nieznany. - Taki jest świat - Katarzyna Pessel

W mroku Korei od Monika Magoska-Suchar możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Poczucie braku pamięci jest niepokojącym uczuciem. Czy powinno uwierzyć się w słowa innych? A może najlepiej nie ufać im? Kiedy nie wiadomo kim się jest trudno powiedzieć kto jest przyjacielem, kto wrogiem. W takiej sytuacji najlepiej zrobić wszystko, dosłownie, by jak najszybciej odzyskać to, co się utraciło… bądź nam odebrano…

Co jest fikcją, co prawdą, kiedy tak naprawdę nie wiesz o sobie nic? Mężczyzna budzący się w szpitalu nie wie kim jest, odróżnia się od personelu i z pewnością nie znajduje się w miejscu, w jakim chciałby się dobrowolnie znaleźć. Kilka elementów skomplikowanej układanki jaką jest tożsamość nie pasuje do siebie, a brakuje ich dużo więcej. Kim jest mężczyzna, wzbudzający zainteresowanie w Północnej Korei i Stanach Zjednoczonych? Kto ma interes w tym, by nie poznał prawdy o sobie? Zdrada czy zbieg okoliczności? Komu uwierzyć? Gdy wydaje się, że nie ma nic do stracenia człowiek staje się naprawdę niebezpieczny, ale ktoś igra z takim zagrożeniem. Dlaczego wybrał właśnie Petera Kelly`ego, jaki miał cel doprowadzając go nad przepaść, za którą kryło się złamanie wszelkich zasad? Nie wziął pod uwagę jednego, uczucia, dla jakiego jest w on w stanie zrobić rzeczy niemożliwe i jednocześnie stać się prawdziwą tykająca bombą, jaka z pewnością wybuchnie! Jak zakończy się ten pojedynek?

Doskonała mieszanka romansu, niebezpiecznych uczuć, sensacji oraz akcji czyli w naprawdę telegraficznym skrócie najnowsza książka spod pióra Moniki Magoskiej – Suchar. Jednak skróty mają to do siebie, iż co nieco lub raczej więcej, pomijają, natomiast historię tytułowego pana warto poznać od samego początku do finału, zaskakującego, tak samo jak i bohaterowie, którzy ani na moment nie zwalniają tempa. W mroku Korei już na wstępie przynosi zagadkę oraz zapowiedź tempa, jakie będzie nam towarzyszyć podczas czytania. Z pewnością nuda nam nie grozi, pisarka wie jak podkręcić emocje, a niejednokrotnie również zaserwować je bardzo gorące. Oczywiście są one w pakiecie z grą o najwyższą stawkę, a wszystko to w otoczce tajemnic, niepewności oraz wciąż powracającego pytania – kto jest sprzymierzeńcem, a kto wprost przeciwnie? Oczywiście na tym nie koniec, gdyż tak naprawdę dopiero to, co najbardziej intryguje dopiero pokazuje swoje oblicze, czy prawdziwe? Na to odpowiedź znajdziemy w kolejnych rozdziałach, ale nie od razu. Monika Magoska – Suchar mistrzowsko podnosi napięcie oraz nie zapomina o tym, by czytelnik nie był pewien co wydarzy się za chwilę. Wisienką na torcie są elementy z gatunku politycznej fikcji, dodatkowo podkręcającej całą historię, w której nie brakuje intryg, zdrady, pikanterii, szalonej miłości oraz rozgrywki, pełnej znaków zapytania, pułapek, w której zwycięzca do samego finału pozostaje nieznany.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć