ebook Miłość oraz inne dysonanse
3.35 / 5.00 (liczba ocen: 1525)

Miłość oraz inne dysonanse
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.24
Audiobook - najniższa cena: 30.91
wciąż za drogo?
29.00 zł
25.24 zł
26.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

"Anna… Pojawiła się tak nagle, przypadkiem. Przypadkiem?! W Moskwie przypadek powinien otrzymać zupełnie inną definicję. Słuchałem Okudżawy i w tle ciągle słyszałem jej mocny, harmonijny głos. Odtwarzałem w pamięci obraz jej warg…"

Struna – ceniony krytyk muzyczny, Polak z niemieckim paszportem. Rozwiedziony, bez rodziny, bez nadziei. Kiedyś marzył o tym, że zostanie muzykiem, kochał do szaleństwa, ale ani muzyka, ani kobieta nie były mu wierne. Anna – Rosjanka – żyje z dnia na dzień, w małżeństwie bez miłości. Chciała być aktorką, chciała mieć dzieci. Niestety, żadnego z tych marzeń nie udało jej się zrealizować. Spotkali się przypadkowo, oboje samotni w Moskwie. Nie spodziewali się, że taka miłość w ogóle się zdarza. Niemożliwa, wbrew rozsądkowi, wbrew zasadom.

"Miłość oraz inne dysonanse" to pełna muzyki i namiętności powieść, pisana z dwóch perspektyw, z dwóch krajów, z dwóch serc. To opowieści o diametralnie różnych światach, dwóch równoległych losach, które połączył przypadek – w cieniu osobistych dramatów i niełatwych relacji polsko-rosyjskich.

Miłość oraz inne dysonanse od Janusz L. Wiśniewski, Irada Wownenko możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie wiem, czy jest gdzieś limit cierpień przypadających na jednego człowieka. Podobno dostajemy ich tyle ile jesteśmy w stanie udźwignąć ...
Książki na półkach więcej mówią o człowieku niż jego życiorys zapisany odręcznie na kartce papieru.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Janusz Leon Wiśniewski pierwszy prozaik, który pisząc o miłości nie brzmi jak infantylny, egzaltowany hipokryta.
    Ta książka, jak wszystkie Wiśniewskiego, nie zawodzi. Dużo w niej bliskości, namiętności, wina i muzyki. Dużo smutku, niezrozumienia, wątpliwości i bólu. A wszystko opowiedziane pięknymi słowami.

Warto zerknąć