ebook Klasyka dla dzieci: Sherlock Holmes: Człowiek na czworakach - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Klasyka dla dzieci: Sherlock Holmes: Człowiek na czworakach - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.00
Audiobook - najniższa cena: 19.00
wciąż za drogo?
25.99 złpremium: 16.77 zł Lub 16.77 zł
19.00 zł
27.95 zł
27.95 zł Lub 25.16 zł
23.46 zł
27.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Tom dwudziesty ósmy z serii klasycznych opowieści detektywistycznych Arthura Conan Doyle'a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci.

Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki. Gdy Watson w pośpiechu przybywa na wezwanie i dowiaduje się, że sprawa dotyczy nieposłusznego psa jakiegoś profesora – jest rozczarowany. Wkrótce jednak okazuje się, że Holmes tak naprawdę docieka przyczyn dziwacznego zachowania właściciela psa. Profesor podobno prowadzi sekretną korespondencję, chodzi na czworakach, a nawet wspina się po zewnętrznej ścianie domu. Jego bliscy nie rozumieją, jak ani dlaczego to robi. Jedno jest pewne: z profesorem Presburym dzieje się coś nienaturalnego.

Dla dzieci powyżej 7 lat.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Macieja Więckowskiego.

Klasyka dla dzieci: Sherlock Holmes: Człowiek na czworakach - audiobook od Arthur Conan Doyle możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć