ebook Pakt z diabłem
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Pakt z diabłem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 36.90
wciąż za drogo?
36.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Finałowy tom trylogii kryminalnej „Uwikłana”!

Anna Rodan po porwaniu z uroczystości weselnej trafia do domu groźnego przestępcy zwanego Duchem. Rick Freekrain dostaje ultimatum: by ją uratować, musi zrezygnować ze swojej zemsty i oddać wszystko, co stanowi fundament jego władzy w podziemiu. Zdradzony przez rodzinę łączy siły z agentami ROCA, aby odkryć tożsamość Ducha, zanim ten zabije dziewczynę. Zaczyna się niebezpieczna walka z czasem.

Tymczasem agenci ROCA próbują rozwikłać zagadki morderstwa policjantki z wydziału narkotykowego i zabójstwa rodziny Madenów, dokonanego trzynaście lat wcześniej. Z każdym krokiem coraz bardziej zbliżają się do rozpracowania siatki handlarzy bronią, jednak w dalszym ciągu ktoś znacząco utrudnia im pracę. Czy zespół rzeczywiście pozbył się wszystkich szpiegów?

Dlaczego z pozoru zwykła kelnerka zostaje uwikłana w tak niebezpieczną grę?

Czy uczucie bezwzględnego gangstera do Anny jest autentyczne, czy podszyte fałszem wynikającym z suchej kalkulacji zysków?

O e-booku Pakt z diabłem blogerzy napisali: 

Sylwia Brataniec posiada zdolność tworzenia złożonych, skomplikowanych historii. Takich, które od czytelnika wymagają pełnego zaangażowania oraz skupienia. W zamian za to daje mu na tacy kompletną, oryginalną i naprawdę dobrą powieść. -  Kasia i Książki - Katarzyna Nowak

Pakt z diabłem od Sylwia Brataniec możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Sylwia Brataniec powraca z finałową częścią przygód Anny i Ricka. Pakt z diabłem, bo o nim mowa, pod koniec listopada ujrzał światło dzienne.

Po raz trzeci autorka serwuje nam mocną dawkę uderzeniową w postaci pokręconych przygód Anny i Ricka. To właśnie ten tom przynosi rozwiązanie wszystkich zagadek i tajemnic bohaterów.

Sylwia Brataniec przenosi nas do świata, w którym dobro przenika się ze złem. Śledztwa agentów ROCA, porachunki gangsterskie, a w tym wszystkim miłość w tle. Miłość niebezpieczna, trudna, wymagająca wielu wyrzeczeń. Pytanie tylko czy ma ona przyszłość...

Autorka posiada zdolność tworzenia złożonych, skomplikowanych historii. Takich, które od czytelnika wymagają pełnego zaangażowania oraz skupienia. W zamian za to daje mu na tacy kompletną, oryginalna i naprawdę dobrą powieść. Z uwagi na mnogość postaci na początku książki znajdziemy ich spis.

Za każdym razem, kiedy wspominam o serii Uwikłana zaznaczam, że tomy te dobrze jest czytać jeden po drugim, w krótkich odstępach czasowych żeby niczego nie pominąć i nie przeoczyć.
Mam przyjemność patronować książkom Sylwii Braraniec i być z nią w jej przygodzie od samego początku. Dwie pierwsze części wyszły pod szyldem jednego z wydawnictw, finałowa natomiast jest owocem selfpublishingu. Autorka zadbała o każdy szczegół. Nawet szata graficzna Paktuz z ddabłem nie odstaje od jej poprzedników. Brawo.

Słowem zakończenia dodam, że nie wypada mi nic innego niż tylko polecić Wam tę historię. Zresztą gdyby była zła, nie objęła bym jej swoim patronatem.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Kasia i Książki
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć