ebook Uwięziona
3.58 / 5.00 (liczba ocen: 12349)

Uwięziona
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.50
Audiobook - najniższa cena: 44.90
wciąż za drogo?
27.30 złpremium: 16.38 zł Lub 16.38 zł
-18% 25.35 zł Lub 22.82 zł
27.30 zł Lub 24.57 zł
29.25 zł
33.15 zł
-28% 19.50 zł
28.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Uwięziona" to najnowsza powieść w dorobku uwielbianej autorki thrillerów psychologicznych.

Życie Amelie dla wielu osób mogło być obiektem prawdziwej zazdrości. Mimo trudnego dzieciństwa - jako nastolatka została bowiem osierocona przez własnego ojca - zawsze potrafiła postawić na swoim, dostając to, na czym w danym momencie najbardziej jej zależało. Nie inaczej było, kiedy postanowiła przeprowadzić się z rodzinnego Paryża do Londynu. Tam szybko zdobyła posadę w redakcji jednego z najlepszych luksusowych magazynów, a niedługo potem poślubiła właściciela wydawnictwa - miliardera Neda Hawthorpe'a.
Dla obojga z nich związek był zimną kalkulacją, jednak dla Amelie z czasem stał się prawdziwym piekłem. Kiedy pewnego dnia zdezorientowana budzi się w pokoju bez okien i dostępu do światła, wie, że musi się stamtąd jak najszybciej wydostać. Więzienie to jest dla niej jednak bezpieczniejszym miejscem niż wspólne mieszkanie z Nedem...

"Uwięziona" to zaskakująca, prowokująca i zmuszająca do myślenia współczesna opowieść o Kopciuszku. Spotkanie księcia staje się jednak w tym przypadku początkiem niebezpiecznej gry, w której stawką jest ludzkie życie.

Uwięziona od B. A. Paris możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć