ebook Wojowniczka z Dzikiego Lasu - audiobook
3.97 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 10794)

Wojowniczka z Dzikiego Lasu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 32.98
Audiobook - najniższa cena: 45.57
wciąż za drogo?
51.06 złpremium: 27.45 zł Lub 27.45 zł
45.57 zł Lub 41.01 zł
54.90 zł
54.90 zł
46.07 zł
54.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jak zabić boga?

Osiemnastoletnia Rasmira, córka wodza wioski Seravin, przez całe życie trenowała, aby stać się wojowniczką. W przyszłości miała chronić małą osadę przed potworami czającymi się w Dzikim Lesie.

Kiedy nadchodzi Dzień Dojrzałości, który ma być dla niej próbą udowodnienia własnej wartości, dziewczyna zawodzi. Nikt jej nie wierzy, że została zdradzona i poniosła porażkę nie ze swojej winy. Fakt jest faktem: nie przeszła próby i za karę zostaje wygnana z wioski.

Ma jednak szansę odzyskać utracony honor. W tym celu musi zabić Peruxolo, okrutnego boga. Tocząc wewnętrzną walkę z poczuciem zdrady i beznadziei, Rasmira poznaje sprzymierzeńców. Z czasem zrozumie, że aby przetrwać i wykonać zadanie, powinna odważyć się zaufać innym.

Rekomendacje eaudiobooka Wojowniczka z Dzikiego Lasu:

„To jedna z moich ulubionych książek młodzieżowych. Ta akcja! Budowa świata! Głos! Ta książka naprawdę daje czadu”. - Cale Dietrich, autor The Love Interest

„Levenseller przedstawia portret dziewczyny, której siła i waleczność są temperowane przez jej własne lęki. Wyprawa Rasmiry jest ekscytująca, a proces zyskiwania przez nią emocjonalnej dojrzałości fascynujący. To przepiękna przygoda”. - Booklist

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Katarzyny Nowak.

Wojowniczka z Dzikiego Lasu - audiobook od Tricia Levenseller możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć