ebook Oko kruka - audiobook
3.95 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 421)

Oko kruka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 13.90
Audiobook - najniższa cena: 14.99
wciąż za drogo?
-50% 14.99 zł Lub 13.49 zł
-44% 16.79 zł
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
20.90 zł
22.90 zł
23.80 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ile są warte zeznania szalonego psychopaty na łożu śmierci? Seryjny morderca ze szpitala psychiatrycznego przyznaje się do gwałtu i zabójstwa na 13-latce, za które przed ośmiu laty skazano na dożywocie obiecującego naukowca. Dowodem jego zbrodni miało być idealnie dopasowane DNA, ale wiele wskazuje na to, że w śledztwie doszło do niekompetencji i mistyfikacji. Dr Steven Dunbar jest zdeterminowany, by odnaleźć prawdziwego zabójcę, nim ten na zawsze zamknie usta pozostałym przy życiu świadkom makabrycznej zbrodni.

,,Oko kruka" to piąty z thrillerów o śledztwach dra Dunbara, można go uznać za oddzielną historię lub czytać bez zachowania kolejności serii. Jeśli lubisz mrożące krew w żyłach zagadki kryminalne i z upodobaniem śledzisz losy charyzmatycznego detektywa z wykształceniem medycznym,

,,Oko kruka" to lektura właśnie dla ciebie.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Anny Ryźlak.

Oko kruka - audiobook od Ken McClure możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć