ebook Ładunek emocjonalny - audiobook
3.6 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5)

Ładunek emocjonalny - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 33.52
Audiobook - najniższa cena: 35.71
wciąż za drogo?
35.71 zł Lub 32.14 zł
39.90 zł
35.91 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kandydat bądź kandydatka musi znać podstawy ziołolecznictwa. Edukujemy w zakresie naszych produktów, ale własna wiedza jest na wagę złota. A w pakiecie benefitów być może… odnajdziesz miłość.

Jo zmaga się z rzadką chorobą genetyczną, ale nie rezygnuje z aktywnego życia – ubiega się o pracę w dużej agencji marketingowej. Jednak jak na złość, wszystko idzie nie tak… Splot nieszczęśliwych wypadków sprawia, że spóźnia się na rozmowę rekrutacyjną, wypada fatalnie, a w dodatku w drodze do domu gubi torebkę i wraz z nią ważną dokumentację medyczną.  Pracy potrzebuje pilnie, bez entuzjazmu odpowiada więc na lakoniczną ofertę pracy w sklepie z naturalnymi produktami. W tym momencie nawet nie przypuszcza, jak ważną decyzję podjęła. I jaką rolę w jej życiu odegra gburowaty właściciel sklepu oraz jego rodzina.

„Ładunek emocjonalny” to powieść o życiu z chorobą, które wcale nie musi być wypełnione wyłącznie bólem. Jest w nim też miejsce na pracę, przyjaźń i miłość, a ta – jak wszystko, co w życiu ważne – często pojawia się znienacka, w miejscu, w którym się jej nie spodziewamy.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Gabrieli Całun.

Ładunek emocjonalny - audiobook od Angela Węcka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć