ebook Bordeaux piąta rano - audiobook
2.67 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3)

Bordeaux piąta rano - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
Audiobook - najniższa cena: 35.81
wciąż za drogo?
35.81 zł Lub 32.23 zł
39.90 zł
35.91 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przewrotna, współczesna historia miłości niemożliwej, opowieść o wielkim uczuciu i wielkiej tęsknocie. Napisana w formie listów i mejli książka o uczuciu, którego każdy skrycie pragnie – ale na które nie każdy potrafi się zdobyć. Julię i P. dzieli ocean, tysiące kilometrów i morze niewypowiedzianych słów. Poznali się, pokochali, po czym rozdzieliły ich okoliczności. Pozostała intymność.

Nowy Orlean, Warszawa, Monaco, Wiedeń, Gujana Francuska – kochankowie na dwóch krańcach świata, a jednak razem, rozdzieleni, ale wciąż sobie bliscy. Czy ludzie mogą kochać się, przebywając osobno? Czy do miłości potrzebne jest wspólne mieszkanie, wspólny pokój, wspólne spacery i wakacyjne wyjazdy? Julii i P. pozostały listy – pragnienie, tęsknota, smutek i radość. Nigdy nie będą razem, nigdy nie będą patrzeć na świat z tej samej perspektywy, gdy dla jednego z nich świeci słońce, drugie ogląda gwiazdy, jednak żadne z nich nie ma wątpliwości... Oto doświadczają najpiękniejszego uczucia na świecie – poczucia zjednoczenia z drugim człowiekiem.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Dominiki Majewskiej.

Bordeaux piąta rano - audiobook od Malwina Kowszewicz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć