Nowe oblicze Greya
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.90 / 5.00
liczba ocen: 432822
cena od: 23.10
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 23.10 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
23.10 zł
25.98 zł
27.06 zł
33.00 zł
Pozostałe księgarnie
33.00 zł
26.40 zł
26.72 zł
27.39 zł
28.05 zł
29.70 zł
29.70 zł
30.00 zł
33.00 zł
Opis:

TRZECI TOM NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCEJ SIĘ TRYLOGII OSTATNIEJ DEKADY,

TRYLOGII, KTÓRA ROZPĘTAŁA ŚWIATOWE SZALEŃSTWO!

Ich przypadkowe spotkanie dało początek fali namiętności, która z czasem wcale nie osłabła. Wspólna codzienność okazała się nie lada wyzwaniem, któremu Anastasia i Chrstian dzielnie stawiają czoła w imię łączącego ich uczucia. Kochankowie wciąż dryfują po wzburzonym morzu uczuć, targani namiętnością i rozterkami, niepewni tego, co zgotuje im los. Czy najbardziej poruszająca historia miłosna tego roku zakończy się happy endem? A może piękny sen przerwie były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemsty i cierpliwie czeka na swoją szansę?

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Pierwsze spotkanie studentki Anastasii Steele z olśniewającym młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem wywołało zmysłowy romans, który nieodwracalnie zmienił ich życia. Po konfrontacjach z Eleną i Leilą (przeszłość Christiana) życie naszej pary zaczęło się stabilizować. W trzeciej części pobrali się choć jak dla mnie trochę za szybko. Teraz Ana i Christian mają wszystko – miłość, namiętność, bliskość, bogactwo i świat pełen możliwości. Jednak Ana wie, że kochanie jej Fifty Shades nie będzie łatwe, a bycie razem może stawiać wyzwania, których żadne z nich nie przewiduje. Ana musi jakoś nauczyć się dzielić bogaty styl życia Christiana bez poświęcania własnej tożsamości. Christian z kolei musi przezwyciężyć przymus kontrolowania gdy walczy z demonami udręczonej przeszłości.
    Przyznam szczerze, że mniej więcej w połowie zaczynały mnie już nudzić te same dialogi, irytowała mnie główna bohaterka , która całkowicie podporządkowała życie swojemu mężowi. Na szczęście coś zaczęło się coś dziać. Nareszcie jakaś akcja! Ponieważ lubię czytać thrillery i kryminały np. Pani Camili Läckberg więc ucieszyły mnie krótkie (ale zawsze) sceny z dreszczykiem emocji. Aczkolwiek było parę irytujących momentów. Christian, który uważa, że jest za młody na dziecko. Bardzo mi przykro, ale by mieć 100% pewność, że się nie będzie miało dziecka trzeba czegoś nie robić – proste i logiczne. Jeżeli jesteś gotowy na seks musisz być gotowy na wszystkie konsekwencje jakie się z tym wiążą. Trylogia E. L. James jest historią wielkiej miłości, rodzącej się pomiędzy dwójką zupełnie różnych ludzi, pochodzących z różnych światów, mogę powiedzieć że mi się podobała, ale czy przeczytam ją jeszcze raz? Na pewno nie w najbliższym czasie.

  • Awatar

    Ta część wydaje się być napisana przez autorkę "na siłę". Ale jak ktoś przeczytał dwie pierwsze to przeczyta i tą :)

Inne proponowane
Warto zerknąć