ebook Nowe oblicze Greya
3.84 / 5.00 (liczba ocen: 427917)

Nowe oblicze Greya
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 4 miesiącach
E-book - najniższa cena: 18.15
Audiobook - najniższa cena: 15.95
-45% 18.15 złpremium: 10.89 zł Lub 10.89 zł
26.40 zł Lub 23.76 zł
29.70 zł Lub 26.73 zł
33.00 zł
29.68 zł
33.00 zł
33.00 zł
Inne proponowane

Nowe oblicze Greya jest trzecim tomem trylogii erotycznej Pięćdziesiąt odcieni, która sprzedała się w wielomilionowych nakładach i rozpaliła namiętności czytelników na całym świecie. Sięgnij po finał serii, którą rozpoczął najlepiej sprzedający się w Wielkiej Brytanii e-book, czyli Pięćdziesiąt twarzy Greya.  

Fabuła:

Kiedy Anastasia i Chrstian spotkali się pierwszy raz, nie mieli pojęcia, że to przypadkowe spotkanie zmieni diametralnie ich całe życie. Niesieni siłą erotycznych doznań, zatracili się w sobie a także w tej perwersyjnej i i zmysłowej grze. Jednak Anastasia zapragnęła aby Christian zaczął bardziej angażować się emocjonalnie i razem stworzyli związek oparty nie tylko na erotycznych pragnieniach, doznaniach i fantazjach, ale na prawdziwej miłości. Christian, nie chcąc stracić swojej kobiety, przystał na propozycję Any. Ich związek rozkwita, mają wszystko, czego może zapragnąć szczęśliwy i zakochany człowiek; pieniądze, siebie, namiętność, miłość i wspaniałe widoki na wspólną przyszłość. Kiedy Anastasia zaczyna wierzyć, że jej marzenie o gorącej miłości z Christianem jest możliwe do spełnienia, ten błogi spokój ulega zniszczeniu za sprawą byłego szefa dziewczyny. Jack Hyde, który poprzysiągł Anastasi zemstę, wyczekał najbardziej odpowiedni moment i uderzył w najczulszy punkt. Czy miłość Anastasi i Christiana ma szanse przetrwać trudne momenty i na kim właściwie chce zemścić się Jack, na Anastasi czy Christianie?

Przeczytaj e-booka Nowe oblicze Greya i wstąp ponownie do świata pełnego namiętności i miłości. Przekonaj się, że Nowe oblicze Greya nie jest wyłącznie opowieścią opartą na scenach erotycznych. To także porywająca historia o relacjach między ludźmi, ukazująca jak wiele istnieje odmian miłości.

Nowe oblicze Greya od E. L. James możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Pierwsze spotkanie studentki Anastasii Steele z olśniewającym młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem wywołało zmysłowy romans, który nieodwracalnie zmienił ich życia. Po konfrontacjach z Eleną i Leilą (przeszłość Christiana) życie naszej pary zaczęło się stabilizować. W trzeciej części pobrali się choć jak dla mnie trochę za szybko. Teraz Ana i Christian mają wszystko – miłość, namiętność, bliskość, bogactwo i świat pełen możliwości. Jednak Ana wie, że kochanie jej Fifty Shades nie będzie łatwe, a bycie razem może stawiać wyzwania, których żadne z nich nie przewiduje. Ana musi jakoś nauczyć się dzielić bogaty styl życia Christiana bez poświęcania własnej tożsamości. Christian z kolei musi przezwyciężyć przymus kontrolowania gdy walczy z demonami udręczonej przeszłości.
    Przyznam szczerze, że mniej więcej w połowie zaczynały mnie już nudzić te same dialogi, irytowała mnie główna bohaterka , która całkowicie podporządkowała życie swojemu mężowi. Na szczęście coś zaczęło się coś dziać. Nareszcie jakaś akcja! Ponieważ lubię czytać thrillery i kryminały np. Pani Camili Läckberg więc ucieszyły mnie krótkie (ale zawsze) sceny z dreszczykiem emocji. Aczkolwiek było parę irytujących momentów. Christian, który uważa, że jest za młody na dziecko. Bardzo mi przykro, ale by mieć 100% pewność, że się nie będzie miało dziecka trzeba czegoś nie robić – proste i logiczne. Jeżeli jesteś gotowy na seks musisz być gotowy na wszystkie konsekwencje jakie się z tym wiążą. Trylogia E. L. James jest historią wielkiej miłości, rodzącej się pomiędzy dwójką zupełnie różnych ludzi, pochodzących z różnych światów, mogę powiedzieć że mi się podobała, ale czy przeczytam ją jeszcze raz? Na pewno nie w najbliższym czasie.

  • Awatar

    Ta część wydaje się być napisana przez autorkę "na siłę". Ale jak ktoś przeczytał dwie pierwsze to przeczyta i tą :)

Warto zerknąć