ebook Nowe oblicze Greya
3.84 / 5.00 (liczba ocen: 428500)

Nowe oblicze Greya
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 33.00
Audiobook - najniższa cena: 21.46
wciąż za drogo?
33.00 zł
33.00 zł
Inne proponowane

Nowe oblicze Greya jest trzecim tomem trylogii erotycznej Pięćdziesiąt odcieni, która sprzedała się w wielomilionowych nakładach i rozpaliła namiętności czytelników na całym świecie. Sięgnij po finał serii, którą rozpoczął najlepiej sprzedający się w Wielkiej Brytanii e-book, czyli Pięćdziesiąt twarzy Greya.  

Fabuła:

Kiedy Anastasia i Chrstian spotkali się pierwszy raz, nie mieli pojęcia, że to przypadkowe spotkanie zmieni diametralnie ich całe życie. Niesieni siłą erotycznych doznań, zatracili się w sobie a także w tej perwersyjnej i i zmysłowej grze. Jednak Anastasia zapragnęła aby Christian zaczął bardziej angażować się emocjonalnie i razem stworzyli związek oparty nie tylko na erotycznych pragnieniach, doznaniach i fantazjach, ale na prawdziwej miłości. Christian, nie chcąc stracić swojej kobiety, przystał na propozycję Any. Ich związek rozkwita, mają wszystko, czego może zapragnąć szczęśliwy i zakochany człowiek; pieniądze, siebie, namiętność, miłość i wspaniałe widoki na wspólną przyszłość. Kiedy Anastasia zaczyna wierzyć, że jej marzenie o gorącej miłości z Christianem jest możliwe do spełnienia, ten błogi spokój ulega zniszczeniu za sprawą byłego szefa dziewczyny. Jack Hyde, który poprzysiągł Anastasi zemstę, wyczekał najbardziej odpowiedni moment i uderzył w najczulszy punkt. Czy miłość Anastasi i Christiana ma szanse przetrwać trudne momenty i na kim właściwie chce zemścić się Jack, na Anastasi czy Christianie?

Przeczytaj e-booka Nowe oblicze Greya i wstąp ponownie do świata pełnego namiętności i miłości. Przekonaj się, że Nowe oblicze Greya nie jest wyłącznie opowieścią opartą na scenach erotycznych. To także porywająca historia o relacjach między ludźmi, ukazująca jak wiele istnieje odmian miłości.

Nowe oblicze Greya od E. L. James możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Pierwsze spotkanie studentki Anastasii Steele z olśniewającym młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem wywołało zmysłowy romans, który nieodwracalnie zmienił ich życia. Po konfrontacjach z Eleną i Leilą (przeszłość Christiana) życie naszej pary zaczęło się stabilizować. W trzeciej części pobrali się choć jak dla mnie trochę za szybko. Teraz Ana i Christian mają wszystko – miłość, namiętność, bliskość, bogactwo i świat pełen możliwości. Jednak Ana wie, że kochanie jej Fifty Shades nie będzie łatwe, a bycie razem może stawiać wyzwania, których żadne z nich nie przewiduje. Ana musi jakoś nauczyć się dzielić bogaty styl życia Christiana bez poświęcania własnej tożsamości. Christian z kolei musi przezwyciężyć przymus kontrolowania gdy walczy z demonami udręczonej przeszłości.
    Przyznam szczerze, że mniej więcej w połowie zaczynały mnie już nudzić te same dialogi, irytowała mnie główna bohaterka , która całkowicie podporządkowała życie swojemu mężowi. Na szczęście coś zaczęło się coś dziać. Nareszcie jakaś akcja! Ponieważ lubię czytać thrillery i kryminały np. Pani Camili Läckberg więc ucieszyły mnie krótkie (ale zawsze) sceny z dreszczykiem emocji. Aczkolwiek było parę irytujących momentów. Christian, który uważa, że jest za młody na dziecko. Bardzo mi przykro, ale by mieć 100% pewność, że się nie będzie miało dziecka trzeba czegoś nie robić – proste i logiczne. Jeżeli jesteś gotowy na seks musisz być gotowy na wszystkie konsekwencje jakie się z tym wiążą. Trylogia E. L. James jest historią wielkiej miłości, rodzącej się pomiędzy dwójką zupełnie różnych ludzi, pochodzących z różnych światów, mogę powiedzieć że mi się podobała, ale czy przeczytam ją jeszcze raz? Na pewno nie w najbliższym czasie.

  • Awatar

    Ta część wydaje się być napisana przez autorkę "na siłę". Ale jak ktoś przeczytał dwie pierwsze to przeczyta i tą :)

Warto zerknąć