ebook Ślady na śniegu
E-book - najniższa cena: 30.00
Audiobook - najniższa cena: 43.00
wciąż za drogo?
30.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ślady na śniegu – Antologia Samowydawców tom2

Niedługo po tym, jak Samowydawcy wybrali „Własną Ścieżkę” kariery literackiej okazało się, że ich pomysłom i ambicjom brakuje hamulców! Wydeptali nieokiełznane bezdroża i pozostawili wyraźny ślad w wyobraźni tysięcy Czytelniczek i Czytelników.
„Ślady na śniegu” to drugi tom opowiadań autorstwa dwunastu niezależnych pisarzy tworzących w ośmiu różnych gatunkach!

FANTASY, SCIENCE-FICTION, HISTORYCZNE, KRYMINAŁ, GROZA, OBYCZAJ, ROMANS, PODRÓŻNICZO-PRZYGODOWE

Surowe warunki polowe w czasach napoleońskich, romans na środku zamarzniętego jeziora, intrygi w szeregach na afgańskim froncie, wehikuł czasu ukryty w lodowcu, polowanie na dziedzica elfickiej monarchii, nawiedzony dom w Wielkiej Brytanii, tropienie mordercy po śladach końskich kopyt… te i wiele więcej porywających wątków w jednej, zimowej antologii!

Po lekturze tego zbioru zauważysz, że każdy ślad na śniegu ma swojego bohatera, tajemnicę, przeszłość i kierunek. Przekonasz się również, jak bardzo pragniesz podążać ich tropem.
Wszystko (dosłownie) w Twoich rękach!

Ślady na śniegu od Izabella Agaczewska, Kamila Goszczyńska, Weronika Karczewska-Kosmatka, Agata Kasiak, Paweł Kolarzyk, Agnieszka Kowalska-Bojar, Radosław Lewandowski, Monika Litwinow, Mariusz Łapiński, Janusz Muzyczyszyn, Izabela Redesiuk, Mateusz R.M. Rogalski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć