ebook Szachownica - audiobook
3 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Szachownica - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 28.54
Audiobook - najniższa cena: 35.90
wciąż za drogo?
51.06 złpremium: 27.45 zł Lub 27.45 zł
35.90 zł
-34% 36.23 zł
38.43 zł Lub 34.59 zł
41.18 zł Lub 37.06 zł
42.96 zł
44.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mroczne sekrety, wampiryczne rytuały, przeszłość, o której nikt nie powinien się dowiedzieć… Audiobook „Szachownica” to kolejna trzymająca w napięciu powieść Leszka Hermana, autora bestsellerowego cyklu „Sedinum”.

Nowy Jork, rok 1829.
Do portu przyjeżdża kobieta z misją przekazania tajemniczego pakunku odpływającemu właśnie do Europy porucznikowi. Gdy na chwilę zostaje sama, dopada ją mężczyzna, którego znała kiedyś w innym życiu. Nie zapomniał o niej, po krótkiej sprzeczce wyciąga broń i strzela…

Prawie dwieście lat później. Na wymarzoną wycieczkę do Stanów Zjednoczonych przyjeżdżają Patryk i Karen. W Richmond w lokalnym muzeum trafiają na aukcję, na której wystawiona jest na sprzedaż tajemnicza skrzynka pochodząca ze Szczecina – szkatuła łowcy wampirów. Ku przerażeniu Patryka, Karen bierze udział w aukcji i kupuje tajemniczy artefakt.

Wkrótce szkatuła wikła ich w coraz bardziej przerażające kłopoty.

Ścigani przez bezwzględnych poszukiwaczy wyjątkowo cennych dokumentów, z czasów Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych, trafiają na zagubioną w lasach Wirginii farmę wyjętą wprost z amerykańskich horrorów, a zaraz potem na bagna Karoliny Północnej.

Tymczasem szkatuła, niczym puszka Pandory, odsłania swoje mroczne tajemnice, a jej zawartość, wygrawerowana na wieku szachownica i stara inskrypcja z wolna odkrywają to, co dwieście lat wcześniej wydarzyło się w ustronnym zamku na Pomorzu….

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Macieja Motylskiego.

Szachownica - audiobook od Leszek Herman możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć