ebook Zanim mnie znajdą - audiobook
4.33 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4333)

Zanim mnie znajdą - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.51
Audiobook - najniższa cena: 26.36
wciąż za drogo?
26.36 zł Lub 23.72 zł
32.95 zł
32.95 zł
32.95 zł
32.95 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

CZY DYLAN PODĄŻA ZA CASEY BY JĄ UKARAĆ CZY RACZEJ OCHRONIĆ?

Casey Cox nadal ucieka przed karą za morderstwo, którego nie popełniła. Dylan Roberts – najbardziej zawzięty z tych, którzy jej szukają – wciąż jest na jej tropie. Tymczasem wysyłane przez niego w tajemnicy e-maile sugerują, że zna prawdę i chce jej pomóc. Pozwolił dziewczynie zbiec, kiedy miał ją na wyciągnięcie ręki, ale odkrywanie prawdy nie przychodzi łatwo. Zbierając dowody przeciwko prawdziwym zabójcom przyjaciela, Casey natrafia na kolejną niesprawiedliwość. Żeby zwalczyć zło, ryzykuje nawet własnym bezpieczeństwem. Jednak nie ma wątpliwości... jeśli zostanie zatrzymana – zginie, zanim przekroczy próg celi. W tej wciągającej kontynuacji bestsellera „USA Today” zło jeszcze raz próbuje wyciągnąć Casey z ukrycia...

Czy światełko w tunelu okaże się prawdziwe? Czy Dylan jest pomocą zesłaną przez niebo, czy kolejnym cierniem, który wbije się w jej serce?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Mirelli Rogozy-Biel.

Zanim mnie znajdą - audiobook od Terri Blackstock możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć