ebook Chlorek sodu - audiobook
3.99 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2619)

Chlorek sodu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 33.10
Audiobook - polecana oferta: 42.80
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
42.80 zł Lub 38.52 zł
42.90 zł
45.00 zł
49.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dziewiąty tom bestsellerowej serii o DEPARTAMENCIE Q. Maja Petersen popełnia samobójstwo w swoje 60. urodziny. Śmierć kobiety prowadzi do wznowienia zawieszonego śledztwa z 1988 roku. Rose, Assad, Gordon i Carl stają przed wyjątkowo trudną sprawą, za którą czai się bezwzględny, psychopatyczny seryjny zabójca.

Maja Petersen popełnia samobójstwo w swoje 60. urodziny. Śmierć kobiety prowadzi do wznowienia nierozwiązanej sprawy z 1988 roku, tamto dochodzenie połączyło Marcusa Jacobsena z detektywem Carlem Mørckiem. Sprawa Mai rzuca światło na dziwaczną i pełną symboli sekwencję zejść śmiertelnych, które przez lata uznawane były za wypadki lub samobójstwa.

Przez trzy dekady przebiegły zabójca, który starannie i precyzyjnie wybierał ofiary i czas śmierci, pozostaje nieuchwytny. Gdy na świecie szaleje koronawirus, Carl i reszta Departamentu Q boryka się z gmatwaniną makabrycznych spraw

Rose, Assad, Gordon i Carl walczą zaciekle, by ustalić między nimi związek, zanim kolejna osoba straci życie.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Janusza Zadury.

Chlorek sodu - audiobook od Jussi Adler-Olsen możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć