ebook Ucieczka niedźwiedzicy - audiobook
4.25 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4)

Ucieczka niedźwiedzicy - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
E-book - najniższa cena: 27.27
Audiobook - najniższa cena: 25.99
wciąż za drogo?
25.99 zł
-10% 35.99 zł Lub 32.39 zł
39.99 zł
35.99 zł
39.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zachwycająca powieść autorki bestsellerowego „Gorzko, gorzko”. Audiobook „Ucieczka niedźwiedzicy” to wielowarstwowa historia o uwalnianiu się z dotychczasowego życia i poszukiwaniach w mrokach niepamięci wydarzeń – bolesnych i świetlistych – które mogą stać się bramą do wolności.

Kobieta szukająca idealnego domu dla swojej rodziny, anglojęzyczny żółw we wrocławskim ogródku, zapomniane piętro wałbrzyskiego hotelu Sudety, nawiedzające na pozór zwyczajną rodzinę jednookie licho, małżeństwo szukające drogi do siebie na greckiej wyspie, japoński kochanek idealny – gęsta sieć tej niezwykłej opowieści oplątuje czytelnika, on zaś musi znaleźć najważniejszy dla siebie wątek, za którym będzie podążał w tej fascynującej, pełnej pułapek i niespodzianek podróży.

W świecie, który misternie tworzy Joanna Bator, postaci pojawiają się i znikają, kiedy najbardziej ich potrzebujemy, ale i w najmniej spodziewanych momentach.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Anny Marii Buczek.

Ucieczka niedźwiedzicy - audiobook od Joanna Bator możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć