ebook Pięcioksiąg - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Pięcioksiąg - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 14.11
Audiobook - najniższa cena: 14.95
wciąż za drogo?
-20% 14.95 zł Lub 13.46 zł
-24% 15.00 zł
18.90 zł Lub 17.01 zł
19.90 zł
23.41 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Spotkania z bohaterkami Biblii to odkrywanie prawdy o własnej kobiecej tożsamości, wpisanej w nasze radości i smutki, wątpliwości i nadzieje, wady i zalety.

Autorka z ogromną swadą prowadzi nas poprzez historie bohaterek poszczególnych ksiąg biblijnych, od Ewy przez Sarę, Hagar, córki Lota, Rebekę, Leę i Rachelę. Pojawiają się też te mniej znane: Dina, Tamar, Szifra i Pua, Jokebed, Miriam (prorokini) oraz Sefora. Przedstawia je nam jak przyjaciółki, wprowadzając nas w kontekst codziennych zmagań, z jakimi się mierzyły.

Gdyby Biblia była pisana aż do dziś, na tej liście znalazłybyśmy się Ty i ja. Dzięki historiom życia starotestamentalnych kobiet – zwyczajnych, a momentami nadzwyczajnych – możemy przeobrażać własne myślenie i działanie. Co więcej, uczymy się rozpoznawać Bożą obecność w każdym zdarzeniu codzienności.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Magdaleny Krylik.

Pięcioksiąg - audiobook od Magda Grabowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć