ebook Droga do serca Ronana
4.52 / 5.00 (liczba ocen: 1080)

Droga do serca Ronana
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 24.70
Audiobook - najniższa cena: 17.96
wciąż za drogo?
-31% 24.70 zł Lub 22.23 zł
31.43 zł Lub 28.29 zł
44.90 zł
22.45 zł
-37% 22.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ronan Callaghan był najstarszym z trojaczków, synów Aidena i Cami. Wysoki, zielonooki, traktował swoich braci jak młodsze rodzeństwo, nad którym musi czuwać, jakby był ich starszym bratem. Nieco od nich poważniejszy, spokojniejszy, wolał długie treningi od pubów, które z kolei lubili odwiedzać jego bracia. Mimo tych różnic cała trójka trzymała się razem i nawet - już jako dorośli mężczyźni - zamieszkali blisko siebie. Również przez otoczenie byli postrzegani jako nierozłączni.

Któregoś dnia Ronan się zorientował, że coś się zmienia, że jego bracia idą już własnymi ścieżkami. Wiedział, że to naturalna kolej rzeczy, ale uczucie, które w nim zakiełkowało, nie dawało mu spokoju. W końcu nigdy dotąd nie czuł się osamotniony. Miał rodzeństwo, a jego rodzinę otaczało grono bliskich przyjaciół. To jednak było za mało, aby poczucie, że został porzucony, zniknęło. I wtedy spotkał Beth, kelnerkę o ujmującym spojrzeniu i złocistych włosach.

Dla Beth Ronan był obrońcą i wspaniałym towarzyszem na randki. Wkrótce, stopniowo i niepostrzeżenie, stał się kimś szczególnym. Beth od początku dostrzegała w nim jakąś tajemnicę, niedopowiedzianą historię. Coś, czym jeszcze nie chciał się podzielić. Przyjęła to ze zrozumieniem, sama miała za sobą bolesną przeszłość, o której nie lubiła mówić. Jeśli jednak ich związek miałby się rozwinąć, musiała się dowiedzieć, kim naprawdę był Ronan.

Nawet jeśli ten prawdziwy Ronan był kimś zupełnie innym.

Kim naprawdę jest twój ukochany?

Droga do serca Ronana od Melanie Moreland możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Ronanie, Ronanie, czemuż ty nie możesz istnieć naprawdę ;)
    "Droga do serca Ronana" to drugi tom cyklu "Dziedzictwo", w której poznajemy historię jednego z trojaczków Aidena i Cami. Najstarszy (ale tylko o 6 min) od pozostałej dwójki, ostatni, który zdobywa dziewczynę marzeń, pełny niepewności, którą ukrywa pod płaszczykiem wielkiego (nie tylko pod względem budowy ciała), zdolnego architekta przed braćmi i resztą rodziny. Aż pewnego dnia poznaje ją - Beth - skromną, ale wygadaną i posiadającą własne zdanie studentkę pracującą w restauracji. I się zaczyna, i to jak się zaczyna. Ale przeczytajcie sami. Warto.
    Nie wiem, co w sobie ma Melanie Moreland, ale jej książek się nie czyta, je się pochłania. Czytałam spokojnie aż się obejrzałam a zastał mnie poranek, nie mogłam się oderwać. Zakończenie, jak to zwykle w tego typu książkach, cukierkowe aż mdli, ale jeśli potrzebujecie ciepłej, uroczej i zabawnej książki na te nieciekawe zimowe dni to bierzcie śmiało i czytajcie.

Warto zerknąć