ebook Fatum
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 2799)

Fatum
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 12.90
-21% 12.90 zł Lub 11.61 zł
13.20 zł
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
29.90 zł
23.92 zł
24.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

DRUGA POWIEŚĆ STINY JACKSON, JEDNEJ Z NAJBARDZIEJ UTALENTOWANYCH I UTYTUŁOWANYCH SZWEDZKICH PISAREK!

Szwedzkie pustkowie, wiosna nadchodząca leniwie pośród topniejących śniegów, mała osada. Idealna sceneria dla mrocznej opowieści…

Liv mieszka w domu na uboczu z nastoletnim synem Simonem i starym ojcem Vidarem. Żyją skromnie i stronią od towarzystwa. Liv pracuje jako kasjerka na stacji benzynowej. Trudno jest jej jednak uciec przed przeszłością. A przeszłość Liv ma bardzo… bogatą. Co trzyma tę kobietę w tym zapomnianym przez Boga miejscu?

Pewnego dnia w pobliżu ich domu rozlega się wystrzał. Ta chwila odmienia życie całej rodziny.

Stina Jackson stworzyła bezkompromisową i poruszającą historię o więziach międzyludzkich. O tym, jak silne mogą być i jak trudno jest je zerwać. Doskonały thriller!

Stina Jackson jest mistrzynią opisywania dzikości skandynawskiej przyrody oraz dzikości skrytej w duszach ludzi. Jej opowieści przenoszą nas na mroczne odludzia i nigdy nie możemy być pewni, czy Stina zabierze nas stamtąd z powrotem do domu, czy może po prostu nas tam zostawi. Fredrik Backman

Stina Jackson (ur. 1983) pochodzi z miasta Skellefteå leżącego w północnej Szwecji. Ponad dziesięć lat temu przeprowadziła się do Denver w stanie Kolorado, gdzie napisała swoją debiutancką powieść Srebrna droga, cieszącą się dużym uznaniem czytelników i krytyki. Zdobyła za nią szereg najważniejszych szwedzkich nagród literackich. Jej powieści zostały przetłumaczone na ponad trzydzieści języków!

Rekomendacje e-booka Fatum:

W znakomitej powieści Stiny Jackson jest coś bajkowego. Opisuje okropności: uzależnienie, przemoc, znęcanie się fizyczne i psychiczne, lecz czyni to tak rzeczowo w tak doskonałej prozie, że to, co powinno być nie do zniesienia, staje się fascynujące. „The Times”

Pięknie napisana, inteligentna, lecz mroczna powieść pełna suspensu. „LoveReading”

Stina Jackson zachwyca kolejnym morderstwem w północnej Szwecji. Nowa szwedzka królowa zbrodni zagłębia się w bolesne i złożone pytania dotyczące rodzicielstwa i dziedzictwa. „Hufvudstadsbladet”

Piękna i brutalna. Jackson pisze wspaniałym i frapującym językiem. „Verdens Gang”

Losy tych postaci pochłaniają od pierwszej strony. „Aftonbladet”

Fatum od Stina Jackson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć