Będzie bolało: Nielekarz, czyli jak wyleczyłem się z medycyny - audiobook
3.88 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3332)

Będzie bolało: Nielekarz, czyli jak wyleczyłem się z medycyny - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.90
Audiobook - najniższa cena: 17.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
17.49 zł Lub 15.74 zł
-24% 18.90 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
35.87 zł
21.75 zł
22.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Audiobook „Nielekarz” to najzabawniejsza i zarazem najbardziej poruszająca z dotychczasowych książek Adama Kaya – autora bestsellera „Będzie bolało”. Opowiada o byciu lekarzem i o byciu pacjentem. O wysadzeniu w powietrze całego swojego dotychczasowego życia i o zszywaniu go na nowo. Oto humor ostry jak skalpel i szczerość, która chwyta za serce. Po raz kolejny będzie bolało jak diabli!

Książka „Będzie bolało” okazała się fenomenem wydawniczym stulecia. Znalazła miliony czytelników, spośród których co najmniej pięćdziesięciu uznało ją za genialną. Na jej podstawie nakręcono serial telewizyjny. Jest jednak zaledwie częścią pewnej dłuższej, skomplikowanej historii… Oto i ona!

„Nielekarz” to prześmieszna, przejmująca i szokująca opowieść o tym, co dzieje się, gdy doświadczony lekarz postanawia odwiesić stetoskop na kołek, ale medycyna nie chce dać mu spokoju. To zaskakujące epizody z życia w szpitalnych murach i poza nimi spisane przez jednego z najbardziej utalentowanych brytyjskich autorów. To niepowtarzalna okazja, by przenieść się do czasów dawnej pracy Adama Kaya i zrozumieć, dlaczego rany, jakie po sobie pozostawiła, tak długo się goją. To humor ostry jak skalpel i szczerość, która chwyta za serce.

Taki właśnie jest „Nielekarz”.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Adama Baumana.

Będzie bolało: Nielekarz, czyli jak wyleczyłem się z medycyny od Adam Kay możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć