ebook Tunele
3.59 / 5.00 (liczba ocen: 21117)

Tunele
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.90
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
33.47 złpremium: 21.59 zł Lub 21.59 zł
-15% 30.59 zł Lub 27.53 zł
35.99 zł
35.99 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
24.90 zł
31.04 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy koniec tunelu może okazać się początkiem?

Gdy w niewyjaśnionych okolicznościach znika ekscentryczny ojciec czternastoletniego Willa, bohater postanawia odszukać go na własną rękę. W poszukiwaniach pomaga mu jego przyjaciel Chester. Wkrótce obaj wyruszą w ekscytującą i niebezpieczną podróż, by odkryć mroczny sekret kryjący się w podziemiach.

„Tunele” to oryginalna, pełna emocji seria, która podbiła serca fanów fantastyki na całym świecie. Książka otrzymała tytuł New York Times Bestseller. Do dzisiaj wydano ją w 40 krajach i sprzedano ponad milion egzemplarzy. Nowe wydanie z pewnością wciągnie młodych czytelników w wir nieprawdopodobnych zdarzeń oraz fantastycznych przygód. A wiernym fanom serii przypomni jednocześnie przerażający i kuszący świat podziemi.

„Trzymasz w dłoniach najprawdziwsze spełnienie moich marzeń – nowe wydanie serii Tunele. Intrygująca i mroczna fabuła wciąga od pierwszego rozdziału, a postaci są tak barwne, że nie sposób się z nimi nie zżyć. Jeśli odważycie się wejść wraz z Willem do podziemnego świata, pochłonie on Was bez reszty i nie wypuści aż do ostatniej strony. Polecam całym sercem!” Sara Woś @przeczytam

„Mroczna, nieprzewidywalna i niesamowicie wciągająca! Ta książka to raj dla Twojej wyobraźni”. Karolina Kozłowska @karateusz.books

Tunele od Roderick Gordon, Brian Williams możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Will Burrows mieszka wraz z rodziną w małym miasteczku Highfield pod Londynem. Uwielbia spędzać czas wolny ze swoim tatą - pasjonatem archeologii i wykopalisk. Kiedy tata Willa w tajemniczych okolicznościach znika, chłopiec, podążając za wskazówkami, postanawia za wszelką cenę odnaleźć ukochanego ojca. Choćby miał go wyciągnąć spod ziemi. I to dosłownie.

No nie. Nie. Podchodziłam do tej powieści jak przysłowiowy pies do jeża. I powinnam była zostawić tego jeża w spokoju.
Trzeba przyznać, że przygody czternastoletniego Willa i jego przyjaciela Chestera to coś innowacyjnego. Gordon i Wulliams zabierają nas bowiem krętymi tunelami w głąb ziemi. Tam właśnie chłopcy nie tylko będą szukać, ale przede wszystkim będą próbowali przetrwać. Podziemny świat napawa lękiem, grozą i fascynuje. Wyprawa badawcza zamienia się w próbę przetrwania. Jednak mnie te spektakularne zwroty akcji oraz totalnie odjechany świat podziemny nie zainteresowały. Wymęczyłam się tą powieścią, końcówkę już tylko kartkowałam. Może to kwestia wieku?

Jestem przekonana, że fenomen całego cyklu Tunele jest w pełni uzasadniony. Przypuszczam, że młodzież będzie zachwycona. Ja po kolejne części z pewnością nie sięgnę.

Ocena: 3+/6 czytaj więcej
©Tylko skończę rozdział
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć