Tortilla Fla - audiobook
3.82 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 35516)

Tortilla Fla - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.70
Audiobook - najniższa cena: 29.95
wciąż za drogo?
35.01 złpremium: 23.34 zł Lub 23.34 zł
29.95 zł Lub 26.96 zł
38.90 zł
38.90 zł
38.90 zł Lub 35.01 zł
35.01 zł
38.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Posłuchaj, zanim obejrzysz film. Głośna powieść laureata Nagrody Nobla o barwnym życiu potomków hiszpańskich konkwistadorów w kalifornijskim miasteczku Monterey tuż po zakończeniu I wojny światowej. Adaptując na własny użytek tematy i konstrukcję legend o królu Arturze, John Steinbeck stworzył prawdziwy Camelot i zasiedlił go barwną gromadą rycerzy o manierach rodem z Rabelais’go. „Steinbeck jest artystą: opowiada o losach tych wszystkich kochanych złodziejaszków i cudzołożników z ujmującą i poetycką czystością serca i prozy” – „New York Herald Tribune”

W niewielkim miasteczku Monterey, tuż po zakończeniu I wojny światowej żyje grupa paisanos, potomków hiszpańskich konkwistadorów. To lekkoduchy, których łączy głęboka pogarda do pracy, żyją więc z grabieży i resztek wyżebranych w restauracjach. Czas upływa im głównie na spaniu, zalecaniu się do kobiet i walce o najcenniejszy kruszec, czyli wino. Głównym bohaterem powieści jest Danny, mieszkający w dzielnicy Tortilla Flat, którego dom staje się miejscem spotkań jego przyjaciół, wiecznie spragnionych jadła i przygód: Pilona, Pablo, Jezusa Marii, Wielkiego Joe Portugalczyka i Pirata.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Marcina Popczyńskiego.

Tortilla Fla od John Steinbeck możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć