ebook Miłość jest podróżą
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Miłość jest podróżą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 23.95
wciąż za drogo?
-46% 23.95 złpremium: 14.37 zł Lub 14.37 zł
36.00 zł
38.32 zł Lub 34.49 zł
47.90 zł
47.90 zł
35.87 zł
36.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zwyczajne rzeczy, których tak łatwo nie zauważyć, dopiero z perspektywy czasu nabierają znaczenia.
Jaga czuje się już bezpiecznie w willi Pod Jodłami, gdyż Damian, jej chłopak, wytropił prześladującego ją stalkera. Jednak pewnego zimowego wieczoru otwiera drzwi i widzi swego prześladowcę. Sterroryzowana wsiada do jego auta. Lecz w Zagórzu nic nie umyka uwagi mieszkańców i wieść o porwaniu roznosi się błyskawicznie. Zmontowana naprędce ekipa pod wodzą pani Anieli rusza na ratunek.

Mela także przeżywa ciężkie chwile. W szpitalu mobbinguje ją ordynator, przygotowania do ślubu ją stresują, w dodatku na horyzoncie znowu pojawia się Aleksa, pierwsza miłość jej narzeczonego. Mela ma coraz więcej wątpliwości co do swoich uczuć i uczuć Mateusza. Już raz uciekła sprzed ołtarza, czy zrobi to po raz drugi?

O e-booku Miłość jest podróżą blogerzy napisali: 

Bogna Ziembicka już po raz trzeci zabrała mnie do sielskiego świata. A znajomość z bohaterami jej powieści, to już nie tylko zwykła znajomość – to przyjaźń, o której będę pamiętał zawsze, zerkając na książki z cyklu Willa Pod Jodłami. Marzę, aby dołączyły do nich kolejne. I kolejne. - Czyt-NIk - Tomasz Kosik

Miłość jest podróżą od Bogna Ziembicka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Bogna Ziembicka skradła moje czytelnicze serce powieścią Trzeba marzyć, czyli drugą częścią cyklu Willa Pod Jodłami. Dlatego też czym prędzej zapragnąłem poznać historię zapisaną na kartach wcześniejszej, pierwszej części pt. Willa Pod Jodłami. Teraz gdy ukazała się trzecia część Miłość jest podróżą nic innego nie miało znaczenia, tylko to, aby ponownie spotkać się z bohaterami wykreowanymi przez Panią Bognę.

Warto podkreślić, że nie tylko bohaterowie tego cyklu sprawili, że tak bardzo zapragnąłem tej lektury. Również wyjątkowe okoliczności przyrody, sielska atmosfera oraz klimat stworzony słowami Bogny Ziembickiej są mocnymi punktami tej powieści (jak i całej serii). Nie ukrywam, że wszystkie trzy książki tworzą piękną historię, która zapada w sercach i pamięci.

W najnowszej poznajemy dalsze losy Jagi, Damiana, Meli i Mateusza oraz Anieli. W tej części poczujemy nie tylko romantyczny klimat, lecz dreszcze wywoła w nas informacja o porwaniu Jagi. Na początku nic na to nie wskazywało. Jaga czuła się bezpiecznie, gdy jej chłopak Damian trafił na trop stalkera. Niestety pewnego zimowego wieczoru ten przestępuje próg jej mieszkania i porywa ją. A w Zagórzu, jak to w małych miejscowościach bywa (w tym przypadku na szczęście) nic nie umknie oczom sąsiadów. Ci, natychmiast wszczęli alarm. Pod kierunkiem Pani Anieli – przyjaciółki Jagi, podjęto akcję ratunkową.

Historia Jagi nie jest jedyną, która przykuwa uwagę czytelnika. Na kartach powieści Miłość jest podróżą poznajemy również wydarzenia w życiu Meli. Niestety także i dla niej los zgotował problemy. Mobbing w pracy to nie jedyne zmartwienie kobiety. Także w życiu osobistym nie układa się najlepiej. A to za sprawą pojawienia się Aleksy – byłej dziewczyny Mateusza – narzeczonego Meli. Czy ta sytuacja zachwieje zaufanie tak ważne w miłości? Czy Mela będzie miała ku temu powody? Czy może miłość Mateusza jest prawdziwa i czysta? Przekonajcie się i sięgnijcie po powieść Miłość jest podróżą.

Bogna Ziembicka już po raz trzeci zabrała mnie do sielskiego świata. A znajomość z bohaterami jej powieści, to już nie tylko zwykła znajomość – to przyjaźń, o której będę pamiętał zawsze, zerkając na książki z cyklu Willa Pod Jodłami. Marzę, aby dołączyły do nich kolejne. I kolejne.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć